СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Методика плазмоліфтингу в стоматології | ДентАрт

Методика плазмоліфтингу: чудове лікування захворювань чи безглуздий ризик?

Час читання:
8 хвилин PT8M
Рейтинг статті:
(1)

Плазмоліфтинг у стоматології – це можливість безпечним шляхом позбутися запальних процесів та кровоточивості ясен, запобігти появі та розвитку захворювань порожнини рота. Методика дозволяє повернути яснам природну форму, структуру та колір, адже для лікування використовується частина власної крові людини.

ЗМІСТ

 1. Що таке плазмоліфтинг?
 2. Який ефект від застосування методики плазмоліфтингу у стоматології?
 3. Які особливості проведення процедури плазмоліфтингу?
 4. Скільки коштує проведення плазмоліфтингу у Дніпрі?
 5. Висновки лікаря

 

Що таке плазмоліфтинг?

Методика плазмоліфтингу в стоматології має на увазі використання власних ресурсів людини з метою покращення процесу регенерації тканин. У плазмі містяться тромбоцити з великою кількістю факторів росту, що дозволяє без шкоди для організму пацієнта вилікувати небезпечні захворювання, включаючи гінгівіт та пародонтоз.

Що таке плазмоліфтинг

Регулярний і ретельний догляд за порожниною рота необхідний, але він далеко не завжди дозволяє досягти бажаного результату. До методики плазмоліфтингу в стоматології слід звертатися у таких випадках:

 • запалення ясен (гінгівіт);
 • інфекційне ураження м’яких та кісткових тканин (пародонтит 1, 2 та 3 ступеня тяжкості);
 • глибоке ураження навколозубної тканини (пародонтоз);
 • позбутися запалення стінок лунки, якщо пацієнту видаляли зуб;
 • необхідність прискорити загоєння м’яких тканин, якщо пацієнту проводили стоматологічні операції;
 • запобігти появі та розвитку захворювань ясен.

Методика плазмоліфтингу в стоматології має особливу популярність, тому що проводити її абсолютно безпечно. Як головна речовина використовується кров пацієнта, тому ризик виникнення алергічних реакцій виключається.

Але використання плазми накладає певні обмеження. У людини має бути здорова цінна рідина, тому люди з інфекційними захворюваннями, гепатитом та вірусом імунодефіциту (ВІЛ) не можуть проходити цю процедуру.

Який ефект від застосування методики плазмоліфтингу у стоматології?

У кожного свої причини проводити цю процедуру. Якщо ви відчуваєте свербіж і печіння в ротовій порожнині, спостерігаєте кровоточивість ясен, звичайне чищення не допомагає отримати свіже дихання, необхідно звертатися за допомогою до професійних стоматологів.
Плазмоліфтинг дає можливість впоратися навіть із серйозними захворюваннями, включаючи гінгівіт та пародонтит.

Який ефект плазмоліфтингу

Серед переваг методики пацієнти клініки «Дентарт» виділяють:

 • миттєвий запуск механізму відновлення тканин;
 • рятування від постійного неприємного запаху з рота, коли звичайне чищення вже не допомагає;
 • зниження ризику відторгнення та поліпшення процесу приживання імплантів;
 • відсутність сильних болів, максимум – мінімальні болючі відчуття;
 • простий підготовчий та реабілітаційний період, що вимагає мінімум часу та сил;
 • наявність можливості поєднувати плазмоліфтинг у стоматології з іншими методами лікування.

Ключова перевага – безпека. Компоненти вироблені організмом пацієнта, біологічно сумісні, що виключає ризик інфікування та появи алергічних реакцій. Стоматологи клініки естетичної стоматології DentArt дотримуються протоколу процедури, використовують перевірене обладнання та якісні матеріали.

На одну процедуру, яка включає процеси від збору крові до введення плазми в тканині, необхідно в середньому 30 хвилин. Вона безболісна, але можна також уникнути неприємних відчуттів при ін’єкціях завдяки обробці ясен заморожуючим гелем. Після проведення плазмоліфтингу дозволяється пити воду та приймати їжу.

Які особливості проведення процедури плазмоліфтингу?

Ця методика є однією з нових, причому неймовірно ефективних. За рахунок якісної обробки крові пацієнта вдається виділити багату на тромбоцити плазму. Присутні в ній фактори росту дозволяють привести до норми гемодинаміку, тканинне дихання та процеси обміну речовинами.

особливості проведення процедури плазмоліфтингу

Методика плазмоліфтингу в стоматології проходить таким чином:

 • Коли пацієнт пройде обстеження, лікар візьме в нього кров із вени та помістить у спеціальну пробірку.
 • Для виділення з крові чистої та цінної речовини (плазми) використовується центрифуга. Процес центрифугування займає 10 хвилин. На виході виходить цінна речовина, відокремлена від інших складових крові, при цьому досить насичена тромбоцитами.
 • У пошкоджені ділянки ясен та лунки лікар вводить ін’єкції.
 • Щойно відбудеться введення, плазма почне діяти. Поступово покращується кровообіг, нормалізується тканинне дихання та обмін речовин.

Після однієї процедури пацієнт помітить ключові зміни: прискорення загоєння тканин після операції в 2-3 рази, зменшення рухливості зубів, зниження больових відчуттів. Спостерігається також поліпшення процесу вироблення колагену та гіалуронової кислоти.

На консультації в клініці DentArt наші лікарі дадуть відповідь на всі питання, включаючи одне з найпоширеніших – скільки процедур плазмоліфтингу ясен необхідно проходити. Як показує практика, бажаного ефекту вдається досягти за 2-3 сеанси, які проводяться протягом тижня.

Скільки коштує проведення плазмоліфтингу у Дніпрі?

Результат та вартість лікування за цією методикою безпосередньо залежить від обраної клініки, а також особливостей пацієнта. Ми пропонуємо вам записатися на консультацію, де відповімо на будь-які запитання, визначимо стратегію та вартість лікування.

Звернувшись до нашої клініки, ви отримаєте масу вигод:

 • Вирішити ключові проблеми. Лікування позбавить постійного неприємного запаху з рота, запобігне розвитку процесу розхитування і випадання зубів.
 • Пройдете лікування у професіоналів. У «ДентАрт» працюють лікарі з відповідною освітою, досвідом понад 10 років у найкращих клініках України. На офіційному сайті доступна інформація про освіту та досвід роботи кожного доктора.
 • Отримаєте постійну підтримку. Ми підготуємо вас до процедури, дамо рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною після лікування. На веб-ресурсі вказані контактні дані, за якими можна оперативно зв’язатися з лікарями для отримання інформації.

Ми адекватно оцінюємо вартість проведення плазмоліфтингу та інших процедур, не завищуючи та не занижуючи ціни. Зручне розташування клініки, стоматологи з величезним досвідом, сучасне обладнання та якісні матеріали – ключові складові стоматологічних послуг.

Висновки лікаря


Куртова Інна Олександрівна,

Керівник клініки «Стоматологія «ДентАрт», терапевт:

Куртова Інна Олександрівна

 

«Перед процедурою плазмотерапії я обов’язково вивчаю карту здоров’я пацієнта, тому що необхідно бути повністю здоровим для проходження такої процедури. Напередодні, ми призначаємо пацієнтові здати загальний аналіз крові; виключається застосування антибіотиків за 5 днів до прийому, а також необхідно відмовитись на цей час від алкоголю та жирної їжі. Тільки після дотримання всіх рекомендацій лікаря проводиться процедура. Найголовніше: не нашкодити – це девіз нашої клініки. На сьогодні, методика плазмоліфтингу є найефективнішою, безпечнішою та найсучаснішою процедурою з лікування захворювань пародонту.

Стоматологічне здоров’я – це не тільки відсутність карієсу в ротовій порожнині, але і здорові ясна і свіже дихання.

За консультацією звертайтесь до нашої клініки: на всі запитання ви отримаєте вичерпні відповіді!»

 

 

Чекаємо на Вас в гості у ДентАрт!

Рейтинг статті:
Ваша оцінка:
(1)
Ім'я
Email
Оцінка
Коментар
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00