СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Методи відбілювання зубів: Все про відбілювання зубів | ДентАрт

Чим професійні методи відбілювання зубів кращі за домашні засоби?

Час читання:
7 хвилин PT7M
Рейтинг статті:
(1)

Для отримання білосніжної посмішки можна використовувати професійні та непрофесійні засоби. У стоматологічній клініці застосовують методи відбілювання зубів, які допомагають освітлити емаль до 12 тонів всього за годину. За допомогою домашніх засобів вдасться освітлити зуби максимум до 8 тонів, при цьому потрібно в рази більше часу та сил. Однак кінцевий результат залежить від конкретного виду відбілювання, тому ми докладно розповіли про кожен з них.

ЗМІСТ

 1. Які є методи професійного відбілювання зубів?
 2. Які є домашні види відбілювання зубів?
 3. Чому варто вибрати професійне відбілювання зубів?
 4. Висновки лікаря

Які є методи професійного відбілювання зубів?


Втрата білизни на зубах – природний процес, який відбувається через вік, надмірне вживання напоїв і продуктів з пігментом, що фарбують, куріння. До найпоширеніших причин варто віднести також лікування захворювань ротової порожнини та внутрішніх органів.

Повернути білосніжну та красиву посмішку можна в стоматологічній клініці. У стоматології застосовують такі методи відбілювання зубів:

 • Хімічне відбілювання. Лікар використовує гель на основі 40% розчину перекису водню, за рахунок чого вдається швидко та ефективно відбілити зуби. Хімічне відбілювання не можна застосовувати за наявності сколів та тріщин, вінірів, протезів, штифтів, видимих ​​пломб, тобто потрібні природні здорові зуби. У ході процедури використовують речовини, що травмують емаль. Саме тому цей метод освітлення застосовується вкрай рідко.
 • Ендовідбілювання. Внутрішньоканальне відбілювання зубів проводиться при сильному потемнінні. Лікар знімає стару пломбу, очищає гирла кореневих каналів та ізолює їх. У звільнений простір поміщає відбілюючий гель, закриває тимчасовою пломбою. Коли вдалося набути бажаного відтінку, лікар проводить реставрацію зуба.
 • Фотовідбілювання. Основою цього виду відбілювання зубів виступає гель, що містить перекис водню. Лікар наносить його на поверхню зубів, протягом 10-15 хвилин діє спеціальною лампою. За один візит проводиться 3-5 процедур, після чого практично одразу видно ефект – освітлення до 8-10 тонів.
 • Лазерне відбілювання. Нанесений на зуби гель активується під впливом лазерного променя. На відміну від інших методів, лазер дозволяє впливати глибоко на тканину. За один сеанс, що триває 40-60 хвилин, можна відбілити зуби на 8-10 тонів.

Професійні види відбілювання зубів набагато безпечніші та ефективніші, оскільки використовується спеціальне обладнання та матеріали, а процедуру повністю контролює лікар. Перед початком висвітлення лікар проводить професійне чищення зубів, щоб позбутися зубних відкладень, мікроорганізмів. Після відбілювання на зуби наноситься засіб, який містить фтор, що дозволяє знизити чутливість і зміцнити емаль.

методи професійного відбілювання зубів

Які є домашні види відбілювання зубів?


Охочі заощадити гроші на послугах стоматолога намагаються самостійно отримати білосніжну посмішку. Є класичні народні методи, чи то цедра лимона, харчова сода і активоване вугілля. Вони коштують дешево, але ефект доведеться чекати надто довго, при цьому є величезний ризик травмувати свою емаль.

До результативніших методів відбілювання зубів відносять:

 • Відбілюючі зубні пасти. Вони допомагають боротися зі свіжими пігментами на поверхні емалі, видаляючи сліди вживання червоного вина, кави, чаю. Якщо через тиждень регулярного чищення дійсно буде видно поліпшення на 1-2 тони, то після припинення використання пасти, що відбілює, білизна пропаде.
 • Гелі та лаки. Наносять на поверхню зубів за допомогою пензля або щітки. Для посилення білизни на 1-2 тони доведеться використовувати спеціальні засоби 2-3 тижні.
 • Смужки. Тонкі смужки покриті спеціальним гелем. Їх потрібно наклеїти на зуби, витримати протягом часу, вказаного в інструкції. Регулярне використання дозволить висвітлити емаль максимум на 3-5 тонів.
 • Капи. Є капи із системою індивідуального та стандартного застосування. У першому випадку процес відбілювання проводиться під наглядом лікаря з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, що дозволяє досягти більшого ефекту. Використання стандартних систем дозволить висвітлити зуби на 5-8 тонів, але їх потрібно носити на період від 15 хвилин до 8 годин на добу.

Вищеописані види відбілювання зубів можна використовувати без допомоги лікаря, а купити їх у найближчій аптеці не складе труднощів. Людей приваблює низька ціна та можливість заощадити на послугах стоматолога, але непрофесійні способи рідко дозволяють досягти бажаного результату. Навіть якщо вдасться висвітлити емаль на 2-3 тони, білизна протримається максимум кілька тижнів. Найголовніше – не нашкодити тканинам зуба.

домашні види відбілювання зубів

Чому варто вибрати професійне відбілювання зубів?


У статті ви дізналися все про відбілювання зубів, професійні та непрофесійні методи. Відбілюючі зубні пасти, гелі, смужки, капи продаються в кожній аптеці, а їхня ціна сягає максимум кількох сотень гривень.

Ось тільки доведеться самостійно займатися освітленням емалі, що загрожує подразненням м’яких тканин, підвищеною чутливістю зубів до зовнішніх подразників, опіками. Відсутність знань та досвіду призводить до неправильної оцінки проблеми, вибору малоефективного засобу, тому часто люди витрачають 3-4 тижні, при цьому не отримують жодного результату.

Професійні методи відбілювання зубів у клініці естетичної стоматології дозволяють отримати ефект до 8-10 тонів за одне відвідування стоматолога. Перед початком процедури лікар проведе повне обстеження, для того щоб підібрати матеріали з урахуванням індивідуальних особливостей. Після висвітлення поверхня зубів обробляється фтор-лаком, щоб зміцнити емаль.

У стоматології проводиться 3-5 циклів фотовідбілювання чи лазерного відбілювання зубів. Кожен триває 10-15 хвилин, тобто для посилення білизни потрібно максимум 1,5 години, враховуючи підготовку та процедуру відновлення.

Можна витратити 60-90 хвилин на проходження професійного відбілювання під наглядом лікаря, отримавши білосніжну та привабливу посмішку, яка збережеться 1-2 роки. Або кілька місяців намагатися самостійно висвітлити емаль, отримавши ефект на кілька тижнів. Погодьтеся, перший варіант набагато привабливіший!

Чому варто вибрати професійне відбілювання зубів

Висновки лікаря


Куртова Інна Олександрівна,

Керівник клініки «Стоматологія «ДентАрт», терапевт:

Куртова Інна Олександрівна
«Кожен лікар говорить про безпеку та ефективність професійних методів відбілювання зубів. Незважаючи на попередження, багато хто продовжує намагатися самостійно повернути або посилити білизну за допомогою харчової соди, активованого вугілля, систем з капою. Вони все одно приходять на фотовідбілювання чи лазерне відбілювання, проте додатково доводиться справлятися з подразненням м’яких тканин та іншими наслідками.

Щоб не витрачати ще більше грошей та часу на лікування після домашніх способів відбілювання, раджу прийти на консультацію. Лікар проведе обстеження, підбере найефективніші методи відбілювання зубів. Користуватися послугами стоматолога або самолікуванням – вирішувати вам. Але обстеження та консультація допоможуть отримати максимально повну інформацію про висвітлення емалі, уникнути марного витрачання часу та грошей, опіків слизової.»

Рейтинг статті:
Ваша оцінка:
(1)
Ім'я
Email
Оцінка
Коментар
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00