СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Коручекова Олена Олександрівна - ДентАрт
Коручекова Елена Александровна
Коручекова Олена Олександрівна

Прикрашаю світ яскравими усмішками!

ОСВІТА:
У 2013 році закінчила Дніпропетровську державну медичну академію
2013-2015 рр. - інтернатура на базі Міської стоматологічної поліклініки №2, м. Дніпро

Стаж роботи 10 років

З 2023 року

працює в Стоматології «ДентАрт»

лікар стоматолог-терапевт
Хочу висловити подяку за мої здорові зуби Олені Коручековій! Я звернулася до неї для розв'язання проблеми з моїми передніми зубами, і вона змогла відновити їх і повернути їм прекрасний зовнішній вигляд. Олена була дуже уважна до моїх побажань і запропонувала оптимальне рішення. Процедура пройшла безболісно і швидко. Тепер моя посмішка має чудовий вигляд завдяки лікарці Олені. Рекомендую її всім, хто шукає якісне стоматологічне обслуговування та професійний підхід!
Оксана
Вітаю всіх! Хочу розповісти про свою поїздку в стоматологію ДентАрт і поділитися захопленими словами про лікаря Олену! Вона - справжній профі своєї справи! Я зазвичай дуже боюся стоматологів, але доктор Олена змогла зняти мої страхи. Її уважне ставлення зробили лікування зовсім не страшним. Спасибі вам!
Женя
Для мене відвідування стоматології завжди викликало якусь напругу, але коли болить зуб то діватися нікуди 🙂 Хочу подякувати Олені за те, що позбавила мене від болю в зубі, процедура лікування пройшла добре, нарікань або зауважень ніяких немає. Рекомендую стоматологію "DentArt"!!!
Борис
Запишіться на консультацію

 

Заповніть форму та ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей вашого запису


Час роботи
Понеділок
8:00 - 20:00
Вівторок
8:00 - 20:00
Середа
8:00 - 20:00
Четверг
8:00 - 20:00
П'яниця
8:00 - 20:00
Субота
8:00 - 20:00
Неділя
9:00 - 20:00
Без перерви
Без перерви
Please prove you are human by selecting the Flag.


вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00