СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Вінічук Кирило Олександрович - ДентАрт
Виничук Кирилл Александрович
Вінічук Кирило Олександрович

Займається діагностикою та лікуванням захворювань пульпи і кореневих каналів, лікар-спеціаліст.

ОСВІТА:
У 2012 році закінчив Дніпропетровську державну медичну академію.
2014 р. - інтернатура в Українській військово-медичній академії, м. Київ.

Стаж роботи 11 років.

З 2023 року

працює в Стоматології «ДентАрт»

Я із задоволенням порекомендую доктора Кирила Олександровича всім, хто шукає стоматолога, який лікує захворювання пульпи і кореневих каналів. Я кілька разів відвідував доктора Кирила і завжди був дуже задоволений його роботою. Він дуже досвідчений і кваліфікований стоматолог, який точно знає, що робить.
Артем
Хочу висловити величезну подяку стоматологу за його професіоналізм і турботу! Я довгий час мучилася від болю в зубах, і, нарешті, зважилася на лікування у цього фахівця. Процедура лікування кореневих каналів, здавалося б, страшна, але процедура пройшла добре, болю більше немає, і я рада, що звернулася саме до Кирила. Він проявив високий професіоналізм, використовував сучасне обладнання та методи лікування. Крім того, завжди був доброзичливий і уважний, що сильно полегшило мої страхи. Велике спасибі за професіоналізм і турботу про пацієнтів!
Аня
Я хочу поділитися своїм враженням про стоматолога, якого мені порадила подруга. Щойно я переступила поріг клініки ДентАрт, одразу відчула професіоналізм і турботу з боку всього персоналу. Моя проблема була пов'язана із захворюванням пульпи зубів, і стоматолог Вінічук Кирило провів ретельне обстеження перед призначенням лікування. Зараз, після завершення лікування, я почуваюся набагато краще. Забула про болі й можу спокійно посміхатися знову. Результат лікування перевершив мої очікування. Я справді задоволена своїм вибором і без сумнівів рекомендую цього стоматолога та клініку ДентАрт усім, хто шукає професійне лікування та турботу про своє здоров'я.
Катерина
Запишіться на консультацію

 

Заповніть форму та ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей вашого запису


Час роботи
Понеділок
8:00 - 20:00
Вівторок
8:00 - 20:00
Середа
8:00 - 20:00
Четверг
8:00 - 20:00
П'яниця
8:00 - 20:00
Субота
8:00 - 20:00
Неділя
9:00 - 20:00
Без перерви
Без перерви
Please prove you are human by selecting the Heart.


вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00