СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Як роблять протезування зубів, жувальних зубів | ДентАрт
Час читання:
8 хвилин PT8M
Рейтинг статті:
(0)

Згідно зі статистичними даними, у 60% населення України відсутній мінімум один зуб. Така невелика, на перший погляд, проблема небезпечна розвитком захворювань шлунково-кишкового тракту, неправильним прикусом та дискомфортом. У статті ви дізнаєтеся, як роблять протезування зубів – метод відновлення кількох елементів або всієї структури та функцій жувального апарату.

ЗМІСТ

 1. До чого може призвести неповний зубний ряд
 2. Як зберегти та відновити зубний ряд
 3. Коли та які ставити зубні протези
 4. Як відбувається протезування зубів
 5. Висновки лікаря

До чого може спричинити неповний зубний ряд?


Втратити один або кілька зубів можна через спортивну травму, невдале падіння, нещасний випадок. У деяких це може бути через спадковість, порушеної роботи ендокринних залоз, інфекційних запалень щелеп.

Протезування зубів у ДентАрт

Ігнорувати проблему не можна, тому що вона може призвести до низки проблем:

 • Захворювання шлунково-кишкового тракту. Коли у людини неповний зубний ряд, вона не може ретельно пережовувати їжу.
 • Навантаження на шлунок збільшується, через що виникають болі, розвиваються захворювання.
 • Розсмоктування кісткової тканини. Атрофія відбувається за тривалої відсутності зубів. Якщо розсмоктування спостерігається в нижній щелепі, результатом може стати перелом.
 • Неправильний прикус. Відсутність навіть одного зуба є найчастішою причиною розвитку неправильного прикусу. Необхідність адаптації щелепи до нових обставин призводить до усунення здорових сегментів.

Така проблема стає причиною фізичного та психологічного дискомфорту. У людини з’являються яскраво виражені ділянки щелепи з порожнечею. Коли вона з кимось розмовляє, то боїться посміхнутися, через що стає невпевненою, замикається у собі.

Як зберегти та відновити зубний ряд?

Протезування зубів – це метод, який дозволяє повністю відновити один елемент чи цілий ряд. В результаті у людини з’являється красива та здорова усмішка, адже функції жувального апарату також підлягають відновленню.

Лікарі клініки естетичної стоматології «ДентАрт», де ви можете пройти процедуру протезування зубів, виділили кілька її переваг:

 • доступна ціна;
 • різноманітність видів та матеріалів;
 • виготовлення конструкції займає максимум місяць;
 • відсутній ризик виникнення алергічної реакції;
 • вони не травмують ротову порожнину;
 • решта зубів не піддається видаленню, лікарі спрямовують усі сили на їх збереження.

Подібне лікування призначається пацієнтам, які мають руйнування анатомічної коронки на 50% або 100%. Протезування жувальних зубів або інших елементів зубного ряду доцільно проводити при вираженому дефекті форми, спотвореному розмірі та зубних травмах.

Протезування зубів у ДентАрт

 

Часто люди звертаються до клініки «ДентАрт», коли повністю втрачають один або кілька зубів через падіння чи нещасний випадок. Наші стоматологи проводять ретельне обстеження, підбирають ефективний спосіб протезування з урахуванням особливостей, побажань та бюджету пацієнта. На виході отримується одночасно естетичний та функціональний протез.

Коли та які ставити зубні протези?

У 18 років, коли відбувається завершальна стадія формування зубощелепної системи, людині можна проводити протезування з використанням імплантів. Верхня межа відсутня, тому часто до нас звертаються навіть люди віком 60-70 років. Єдина вимога – відсутність соматичних патологій, через які хірургічне втручання неможливе.

Протезування зубів у ДентАрт

 

Особливості встановлення та конкретний вид протезу залежить від діагнозу:

 • Відсутні 1-2 зуби. І тут ефективно використовувати незнімне протезування: вініри, вкладки, коронки.
 • На щелепі немає рідних зубів. Досить легко встановлюється знімний протез на жорсткій основі, який пацієнт зможе доглядати самостійно.
 • Часткове або повне руйнування із збереженням кореня. Коли зуб руйнується через карієс, корінь залишається, доцільно встановлювати вкладки. Вони виглядають естетично, дозволяють якісно пережовувати навіть тверду їжу.
 • Неестетична усмішка. Наліт від куріння, дефекти на емалі, щілини, невеликі викривлення, неправильна форма – це дрібні проблеми, які псують зовнішній вигляд зубів. Виправити їх допомагають вініри та люмініри – напівпрозорі пластинки для приховування дефектів у зоні усмішки. Встановлюються на 10 верхніх та 8 нижніх зубах.

У клініці естетичної стоматології «ДентАрт» встановлювати протези безпечно та комфортно. Ми використовуємо найсучасніше європейське обладнання, матеріали від провідних виробників, стерильні набори. У нас працюють лікарі, які мають вищу освіту, досвід роботи у найкращих лікарнях країни.

Як відбувається протезування зубів?

Вище ми описали, коли та які конструкції слід встановлювати. Визначити проблему самостійно складно, тому на консультації лікар проводить огляд, складає план лікування, обговорює кожен можливий варіант протезування.

Протезування зубів у ДентАрт

Наші стоматологи дають повні рекомендації, включаючи відповіді на поширені питання, наприклад, які протези найкращі для жувальних зубів. Ви самі обираєте оптимальний для себе варіант.

Ми також проводимо підготовку до протезування, усуваємо такі проблеми:

 • карієс;
 • пульпіт;
 • проводимо пломбування каналів зуба;
 • видаляємо зуби, які не можна вилікувати.

На консультації у стоматолога одразу підбираються протези, обговорюється вартість та термін лікування. Далі лікар проводить шліфування зубів, знімає зліпок. Приміряння та встановлення конструкції займає приблизно 30 хвилин. Наші лікарі регулярно проводять обстеження, дають рекомендації, допомагають звикнути до нових конструкцій.

Висновки лікаря


Куртова Інна Олександрівна,

Керівник клініки «Стоматологія «ДентАрт», терапевт:

Куртова Інна Олександрівна

«Для кожної людини стрес втратити зуб, а тим більше не один – яка б причина втрати не була. Основна причина втрати зуба – несвоєчасне лікування, боязнь йти до лікаря, особливо у людей похилого віку, які лікувалися в радянській стоматології. Ну і, звісно, ​​фінансове питання. Хочемо запевнити вас і переконати у зворотному – чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівця, тим швидше та дешевше все можна вирішити.

Сучасне протезування здатне перетворити нездорові, непривабливі зуби з незадовільною формою, функцією та естетикою на зуби не тільки з правильною формою та кольором, але й багаторічною подальшою покращеною функцією та естетикою.

У вирішенні вашої проблеми бере участь не один лікар, а команда техніків. Для отримання передбачуваного результату увага приділяється кожній деталі з першої розмови та діагностики на всіх етапах лікування.Загалом, бережіть свої зуби, а якщо раптом з’явилася проблема, то ви знаєте, куди вам звернутися. Будьте здорові!»

Чекаємо на Вас у гостях у ДентАрт! 🙂

 

Стоматологія ДентАрт

Рейтинг статті:
Ваша оцінка:
(0)
Ім'я
Email
Оцінка
Коментар
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00