СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Що таке вініри та як їх встановлюють? | ДентАрт

Види вінірів та ефективність їх застосування

Час читання:
8 хвилин PT8M
Рейтинг статті:
(0)

У кожного є невелика кривизна, щілина, дрібна нерівність або інший дефект, який заважає досягти «голлівудської» усмішки. Є різноманітні види вінірів, що допомагають приховати маленькі недоліки, отримати ідеально білий та яскравий колір зубів. Їх установка безболісна, а товщина настільки маленька, що немає дискомфорту при носінні.

ЗМІСТ

 1. Коли доцільно ставити вініри?
 2. Які особливості установки вінірів?
 3. Керамічні вініри – досягнення максимальної природності
 4. Композитні вініри – швидка реставрація зубів
 5. Висновки лікаря

Коли доцільно ставити вініри?


Мікропротези у вигляді тонких пластинок призначені для встановлення на передню частину зубів, отримання бажаного кольору та форми. Товщина таких «пелюсток» становить 0,5 мм, тому людина не відчуває жодних обмежень та дискомфорту під час носіння.

У використовуваного матеріалу є здатність добре пропускати світло, що дозволяє досягти не тільки якісного приховування дефектів, але й природності зубів. Це пояснює той факт, що мікропротези вважають за краще ставити на 10 верхніх та 8 нижніх зубах.

Показання до встановлення вінірів

Вініри рекомендується встановлювати для усунення таких проблем:

 • зміна кольору після проходження лікування карієсу;
 • наявність пломб, сколів та тріщин у зоні усмішки;
 • широкі проміжки між зубами;
 • стертість емалі, яка виникла після тривалого носіння брекетів.

Різні види вінірів справді допомагають впоратися з величезною кількістю косметичних проблем, але вони далеко не ідеальні. Такі мікропротези мають свої обмеження, тому що спрямовані на покращення зовнішнього вигляду зубів, а не їх повну зміну.

Вініри не можна ставити при наявності серйозних проблем з прикусом, відсутності жувальних зубів, наявності великих пломб. Неможливо використовувати мікропротези людям із бруксизмом (постійним скреготом зубів). І, звичайно, забороняється встановлювати такі «пелюстки» тим, хто звик відкривати зубами пляшки, гризти горіхи або має інші подібні звички.

Які особливості установки вінірів?

Ключова перевага вінірів – безболісна та швидка установка. Жодної серйозної підготовки не потрібно, а професійні лікарі, які працюють у клініці «ДентАрт», допоможуть отримати бажаний результат за 2-3 прийоми.

Перед зверненням до стоматолога слід розуміти, що таке вініри та як їх встановлюють. Якщо з першим питанням ми вже розібралися, то друге має набагато більше нюансів.

Особливості встановлення вінірів

Жодних особливих процедур не потрібно, але у пацієнта мають бути здорові зуби. Якщо є карієс або проблеми з яснами, наші лікарі спочатку приведуть стан вашої ротової порожнини у порядок, а вже потім перейдуть до процедури. Додатково необхідно провести видалення верхнього шару емалі, усунення зубного каменю.

Установка проходить у кілька етапів:

 1. Підготовка до мікропротезування. Лікар допомагає пацієнту підібрати колір вініру за спеціальною шкалою.
 2. Препарування. Верхня зубна емаль обточується на певну глибину від 0,5 до 1,5 мм. Така процедура безболісна, а на людей із зубами невеликого розміру та гарної форми зовсім чекає мінімальна обробка.
 3. Сканування. Сучасна стоматологія дозволила виключити використання зліпочного матеріалу. Лікар сканує зуби, відправляє отримані дані до лабораторії.
 4. Виготовлення. У лабораторії зубний технік використовує спеціальний мікроскоп для створення ідеального вініру. Він досягає максимальної щільності прилягання накладки до зуба по краях, що дає гарантію тривалого терміну служби.
 5. Фіксація. Коли конструкція буде готова, пацієнта запрошують до клініки для фіксації за допомогою композитного клею. Отримані мікропротези обов’язково проходять полірування та шліфування. На один зуб потрібно 30-60 хвилин.

Наші лікарі якісно виконують свою роботу, тому у ротовій порожнині практично неможливо відрізнити встановлені конструкції від натуральних зубів. Використовується якісний матеріал та сучасне обладнання, що гарантує вінірам довгий термін служби.

Керамічні вініри – досягнення максимальної природності

Керамічні вініри дозволяють зробити передні зуби яскравими та білими. Найчастіше їх використовують для приховування жовтизни або потемніння від вживання напоїв з пігментом, що фарбують, невеликих тріщин, косметичних дефектів. Головне – світло ідеально проникає у пластину, тому зовні усмішка виходить максимально натуральною, а накладки ніхто не помітить.

Переваги керамічних вінірів DentArt

У керамічних вінірів безліч переваг. Ми виділили ключові переваги:

 • звикання до мікропротезів відбувається досить швидко;
 • конструкції біологічно сумісні з організмом людини;
 • поверхня вінірів відрізняється високим природним блиском, тому фронтальна поверхня зубів здатна протистояти механічним та фізичним впливам;
 • вони мають стійкість до стирання і зносу, тобто довговічні.

Такий вид вінірів за вартістю дійсно набагато дорожчий, ніж інші конструкції. Але цей недолік компенсується можливістю тривалого носіння мікропротезів без страху фарбування, відклеювання або появи інших проблем. Термін служби керамічних вінірів залежить від багатьох факторів, становлячи в середньому 10-20 років.

Композитні вініри – швидка реставрація зубів

Є накладками на видиму частину зуба з полімерного матеріалу. Якщо порівнювати з попереднім видом вінірів, то композитні набагато дешевші, при цьому здатні зробити усмішку такою ж привабливою.

Серед переваг композитних вінірів варто виділити:

 1. необхідним є зняття мінімального шару емалі;
 2. на установку потрібно 1,5-2 години;
 3. мають високу міцність;
 4. коштують у 2-3 рази дешевше, ніж попередній вид вінірів.

Найчастіше такі конструкції використовуються для покращення вигляду одного або двох зубів. Установка проходить протягом одного сеансу у стоматолога: спочатку знімається тонкий шар емалі, а потім полімерний матеріал нашаровується за допомогою адгезійної системи.

Композитні вініри у ДентАрт.

Мікропротези у вигляді тонких пластиків швидко стали неймовірно популярним способом позбутися дрібних дефектів, отримати білу усмішку. Їхню високу вартість компенсують довговічність, стійкість до фарбування. Лікарі клініки естетичної стоматології «ДентАрт» допоможуть правильно вибрати вид вінірів, розкажуть про процес встановлення, дадуть рекомендації щодо догляду за конструкціями.

Висновки лікаря


Куртова Інна Олександрівна,

Керівник клініки «Стоматологія «ДентАрт», терапевт:

Куртова Інна Олександрівна

«У нашому сучасному світі білі зуби – усмішка на мільйон! Будучи лікарем-ортопедом, я все ж таки нагадую: не варто забувати, що покриття зубів вінірами проводиться виключно за лікарськими показаннями.

Якщо ж ви хочете просто змінити свій колір зубів на біліший – варто провести процедуру відбілювання у наших чудових терапевтів. Ну а якщо постає питання про дисколорит зубів після ендодонтичного лікування чи прийому антибіотиків, множинних реставрацій, які давно втратили свою естетику та блиск – тоді необхідно звернутися на консультацію щодо можливості встановлення того чи іншого вініру. Я зі свого боку докладу максимум зусиль для того, щоб зробити вашу усмішку ще красивішою. Разом із вами ми сила.

Рейтинг статті:
Ваша оцінка:
(0)
Ім'я
Email
Оцінка
Коментар
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00