СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Послуги | Дентарт
ДентАрт
Всі стоматологічні послуги в одному місці

В нашій клініці надаються всі сучасні стоматологічні послуги. Інноваційне обладнання, європейські матеріали, високоякісні інструменти та максимально комфортна атмосфера – це ДентАрт.

Відвідувачів клініки завжди вітають люб’язні адміністратори. Перед прийомом у Вас є можливість випити ароматну каву або чай, а також підготуватися до огляду: почистити зуби та скористатися ополіскувачем для ротової порожнини.

Наша мета не тільки подарувати Вам здорову білосніжну усмішку, але й зробити Ваше перебування у клініці зручним та комфортним.

Зубний біль
Біль в зубі може сигналізувати про різні захворювання. Огляд у стоматолога допоможе виявити причину болю та визначитися з планом подальшого лікування.
Страх відвідування стоматолога
Забути про страх та тривогу перед відвідуванням стоматолога можливо! У ДентАрт працюють професійні стоматологи та проводиться дійсно безболісне лікування.
Зламаний або сколотий зуб
Не залишайте травми зубів без уваги! Сучасні методики реставрації дозволяють повернути функцію та естетику зруйнованого зуба за короткий час.
Пародонтит
Ми надаємо послуги лікування пародонтиту відповідно до стандартів європейських протоколів. Серед послуг лікування ясен: плазмотерапія, вектор-терапія, ін’єкції гіалуронової кислоти.
Нерівні зуби
Наші досвідчені ортодонти вирішують проблеми нерівних зубів різної складності та гарантують відмінний результат лікування!
Карієс
Наші лікарі проводять разом з візуальним оглядом діагностику оптичною апаратурою, яка дозволяє виявити ознаки карієсу навіть на початкових стадіях.
Відбілювання зубів
Відбілювання у ДентАрт є абсолютно безпечним і надійним. Ми використовуємо ліцензійовані системи Beyond та Zoom. На Вас чекає гарантований результат!
Втрата зуба
Можливості клініки дозволяють провести стоматологічні операції з видалення зубів та їх коренів, відновлення кісткових тканин та ясен, імплантації за один прийом.
Ви потребуєте швидкої стоматологічної допомоги?
Звертайтесь у ДентАрт!

 

Невідкладна стоматологічна допомога необхідна у таких випадках:

  • Гострий зубний біль
  • Кровоточивість ясен, яка триває довгий час
  • Зламаний зуб або протез
  • Випала пломба або коронка

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Please prove you are human by selecting the Flag.


вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00