СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Чищення каналів зуба в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Чищення зубних каналів – це ефективний спосіб зберегти та відновити зуб, який був уражений інфекцією. У ході процедури лікар очищає кореневий канал від тканин, що відмирають. Потім пломбує сформовану порожнину. Своєчасне відвідування стоматологічного кабінету допомагає запобігти поширенню інфекції та зберегти здоровий зуб. Обробка та пломбування каналів – основа ендодонтичного лікування у нашій клініці DentArt, якій лікарі приділяють особливу увагу.

Зміст

 1. Коли потрібно лікувати зубний канал
 2. Методи та етапи чищення
 3. Рекомендації після процедури

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Коли потрібно лікувати зубний канал


Твердими тканинами зуба є емаль, цемент і дентин. За дентином розташовується пульпа – волокниста сполучна тканина з нервовими закінченнями, лімфатичними та кровоносними судинами. Тому пульпа відповідає за чутливість та харчування зубів. Тверді тканини захищають пульпу, проте через патологічний вплив цей захист руйнується:

 • травмування (хімічне чи механічне);
 • пошкодження або перегрівання пульпи при стоматологічному втручанні;
 • глибокий карієс, при якому патологія вражає емаль, потім дентин і перетворюється на коронкову частину пульпи.

При разрушении защитного барьера в мягкую соединительную ткань проникает инфекция и появляется такое патологическое состояние как пульпит. Найчастіше проблема вирішується видаленням пульпи.

Для проведення чищення каналів зуба потрібні суворі показання, оскільки без нервів та судин зуб стає не таким міцним і зазнає руйнувань.

Проводити лікування можна за таких показань:

 • незворотний пульпіт (запалення пульпи) або періодонтит (запалення в корені та прилеглих тканинах);
 • ускладнення періодонтиту чи пульпіту;
 • травми зубів, у яких сталися серйозні ушкодження пульпи;
 • підготовка опорного зуба до протезування за рекомендацією лікаря-ортопеда.

Методи та етапи чищення


Лікарі нашої клініки можуть чистити канали зуба одним із двох основних методів:

 • Терапевтичний. У такому разі стоматолог зберігає пульпу повністю або лише її частину. У зубну порожнину закладаються ліки. Потім лікар відокремлює пульпову камеру спеціальною прокладкою та встановлює тимчасову пломбу. Медикаментозний метод ефективний лише на початковій стадії запального процесу у пульпі. Але це метод більше використовується при лікуванні підлітків, коли регенераційні здібності організму перебувають на високому рівні.
 • Хірургічний. У даному випадку йдеться про повне видалення тканини, очищення порожнини та пломбування зуба. Лікар може обробити кореневі канали за допомогою матеріалу з гутаперчі.

Поетапно процес очищення виглядає так:

 1. Діагностика. Чищення каналів зуба проводиться після рентгенографії, що дозволяє точно визначити проблеми зубного каналу.
 2. Проведення анестезії зуба для виключення болю.
 3. Повне видалення пульпи або закладання ліків.
 4. Пломбування кореневих каналів.
 5. Відновлення форми зуба шляхом встановлення коронки чи пломби.

Незважаючи на те, що при запаленні зубного каналу уражається нервово-судинна тканина, процедура очищення триває для пацієнта безболісно. Наші стоматології використовують потужну анестезію для забезпечення повного комфорту протягом процедури.

Якщо потрібна чистка 1-канального зуба, процес займає близько 30 хвилин. Якщо інфекція проникла у 3-канальний зуб, пацієнт проведе у стоматологічному кріслі до 2-х годин.

У нашій клініці у Дніпрі створено комфортні умови, є сучасне обладнання. Компетентні вузькі спеціалісти працюють із використанням мікроскопа. Лікарі індивідуально підходять до прийому кожного пацієнта, виконують процедури максимально делікатно та дбайливо. Всі ціни на послуги ви знайдете у нашому прайсі на сторінці. Наша цінова політика є максимально демократичною, оскільки ми хочемо, щоб кожен міг собі дозволити гідний догляд за порожниною рота.

Рекомендації після процедури


Після лікування чутливість зубів посилюється. Це нормальна реакція організму на втручання. Подібні симптоми відбуваються протягом кількох днів.

Щоб закріпити результат та вберегти порожнину рота від інших патологій, після чищення зубних каналів слід дотримуватись таких правил:

 • На кілька днів виключити тверду, гарячу, холодну та гостру їжу (до моменту зниження чутливості).
 • Забезпечувати гігієну ротової порожнини – використовувати зубну нитку, чистити зуби двічі на день.
 • Проходити профілактичний огляд у стоматолога двічі на рік.

Запишіться до стоматологічної клініки DentArt у Дніпрі, щоб зберегти здоров’я своїх зубів. Ознайомтеся з цінами на сайті та залиште свій телефон, щоб запросити зворотній дзвінок. Наш менеджер підбере зручний час для вашого відвідування та відповість на будь-які запитання.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00