СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Чищення зубів із брекетами в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

При ортодонтичному лікуванні особливо важливо дотримуватися гігієни ротової порожнини. Елементи брекет-систем ускладнюють процес очищення зубів, особливо у важкодоступних ділянках. В результаті навколо брекетів, у міжзубних проміжках залишаються частинки їжі та утворюється зубний наліт. Він призводить до карієсу, кровоточивості ясен, запалення пародонту та гінгівіту. І всього за 2 дні перетворюється на тверді відкладення, в яких накопичуються шкідливі бактерії, що вражають тканини зуба. Уникнути подібних проблем дозволяє правильний домашній догляд за ротовою порожниною, а також професійне чищення зубів з брекетами стоматологом-гігієністом.

Зміст

 1. Як і чим правильно чистити брекети та зуби
 2. Професійне чищення зубів з брекетами: Air flow, ультразвук
 3. Догляд за зубами після встановлення брекетів

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Як і чим правильно чистити брекети та зуби


Догляд за ротовою порожниною за наявності брекет-систем відрізняється від звичного порядку чищення зубів. Перше та найголовніше правило – процедурі необхідно приділяти не менше 10 хвилин. При очищенні особливих зусиль вимагають місця під дугами, деталі брекетів та міжзубний простір.

Чищення зубів із брекетами не обмежується лише використанням стандартної щітки та зубної пасти. В арсеналі мають бути такі елементи:

 • Зубна щітка із щетиною, укороченою в середині та подовженою по краях. Вона використовується для чищення всього зубного ряду та його внутрішньої частини.
 • Монопучкова щітка. Використовується для чищення жувальних зубів окремо.
 • Ортодонтичний йорж. За рахунок невеликого діаметру він дозволяє проникнути в малий простір між зубами та дугою. При чищенні необхідно виконувати рухи знизу вгору, а після зверху вниз.
 • Суперфлос. Рекомендується брати нарізаний відрізками довжиною близько 30 см. Флос має грубу структуру, тому добре справляється зі зняттям нальоту при брекетах.
 • Іригатор. Допомагає вимити найдрібніші частинки їжі за допомогою струменя води. Він застосовується у заключному етапі чищення.
 • Ополіскувач. Забезпечує легке відбілювання, заспокоює та допомагає боротися з бактеріями.

Професійне чищення зубів з брекетами: Air flow, ультразвук


Усунення твердих відкладень, профілактика карієсу, зміцнення емалі препаратами – це може забезпечити лише профгігієна. При носінні брекетів процедура забезпечує:

 • Видалення зубного нальоту, каменю, плям, які виникають від харчових барвників.
 • Зміцнення емалі та підтримання природного її відтінку.
 • Зниження ризику появи патологій ясен та каріозного ураження.

У нашій клініці DentArt до складу професійної гігієни входить процедура зняття нальоту апаратом Air Flow та ультразвукове чищення. Ціни на процедури демократичні та повністю обґрунтовані.

За допомогою ультразвуку створюється дрібна вібрація, через яку тверді відкладення відшаровуються. Ультразвук використовують у зоні ясенних кишень, з внутрішньої та зовнішньої сторони зубів і для видалення каменів із замочків ортодонтичної системи.

 • Чищення Air Flow передбачає використання піскоструминного апарату. Стоматолог наносить лецитин чи гліцин (м’який порошок) під тиском для очищення рота. Апарат Air Flow дбайливо видаляє зубний наліт та тверді відкладення навколо брекетів, під дугами та у важкодоступних місцях. Методика безконтактна, тому у процесі тверді тканини не руйнуються. Процедура також дозволяє досягти освітлення емалі.

Після зняття нальоту лікар не полірує поверхню зубів, тому що порошок останнього покоління цього не вимагає.

Регулярне професійне чищення (бажано через 3 місяці) при встановлених брекетах гарантує, що після зняття конструкції у пацієнта будуть рівні зуби та здорові всі органи ротової порожнини.

Догляд за зубами після встановлення брекетів


Брекет-система – ефективний апарат, який допомагає виправити положення зубів та всього зубного ряду, виправляє прикус, допомагає досягти гарної усмішки. Нестача ортодонтичних конструкцій у тому, що в її елементах накопичуються залишки їжі та наліт. З цієї причини пацієнту необхідно дотримуватись правил ретельного щоденного догляду для запобігання розвитку серйозних захворювань:

 • Гігієнічні процедури двічі на день.
 • Використання флосу та ополіскувача після кожного прийому їжі.
 • Дотримання обмежень у вживанні їжі та напоїв.
 • Відвідування стоматолога-гігієніста не рідше одного разу на квартал.

Неправильна гігієна при брекет-системах спричинить виникнення білих плям на емалі. Вони не тільки негативно вплинуть на вашу усмішку, але й повністю знецінять сили, які ви вклали у тривале лікування.

Стоматологи клініки DentArt у Дніпрі рекомендують не нехтувати комплексним чищенням зубів вдома, а також з радістю приймуть усіх пацієнтів в кріслі стоматолога для проведення професійної гігієни. Ціни на процедури є у прайсі на цій сторінці. Будь-які додаткові запитання ви можете поставити адміністратору клініки.

Ми з радістю допоможемо вам зберегти здоров’я зубів та сяючу усмішку!

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00