СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Плазмотерапія ясен у стоматології Дніпропетровська | ДентАрт

Плазмоліфтинг ясен – це сучасна процедура у стоматології, яка спрямована на відновлення тканин ротової порожнини. Використання власних клітин прискорює процес загоєння, зміцнює імунітет, захищає ротову порожнину та запобігає алергії. Після проходження процедури в клініці «ДентАрт» результат буде триматися довго, вдасться уникнути побічних ефектів.

ЗМІСТ

 1. Хто і чому потребує проведення?
 2. Чи безпечно проводити процедуру?
 3. Безпечне проведення плазмотерапії ясен

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Хто і чому потребує плазмоліфтингу ясен?

Плазмотерапія ДесенПроцедура передбачає введення у тканини пацієнта власної плазми, яку одержують із крові. При її проведенні на клітинному рівні активується регенерація та зростання. Враховуючи особливості, плазмотерапія ясен стає ефективним способом відновити тканини ротової порожнини, які були пошкоджені в результаті розвитку запалень або хірургічних втручань.

Стоматологи клініки «ДентАрт» рекомендують проводити плазмоліфтинг зубів у таких випадках:

 • якщо спостерігається кровотеча чи розвиток захворювання тканин;
 • після видалення зуба, коли лунка починає гоїтися;
 • при виявленні рухливості зуба;
 • для комплексного лікування, що дозволяє покращити приживлення імплантатів.

Тобто плазмотерапія ясен підходить людям, які нещодавно перенесли операцію у ротовій порожнині, хочуть прискорити лікування, уникнути розвитку захворювань. У нашій клініці використовується методика, яка позбавляє неприємного запаху з рота, кровоточивості та чутливості ясен.

Чи безпечно проводити плазмоліфтинг зубів?

Плазмотерапія – одна з найбезпечніших процедур у сучасній стоматології . Це пояснюється тим, що як головна діюча речовина використовується власна кров пацієнта. При лікуванні автоматично виключається ймовірність виникнення алергічної реакції, індивідуальна непереносимість та подібні фактори.

У плазмоліфтингу ясен є й протипоказання, адже головне – здорова цінна рідина. Якщо пацієнт має серйозні захворювання, то структура плазми поступово змінюється. У стоматології плазмоліфтинг забороняється проводити людям з інфекційними захворюваннями, ВІЛ та гепатит.

Якщо людина здорова, плазмоліфтинг у стоматології вплине виключно на позитивний вплив:

 • нормалізує структуру ясен;
 • покращить кровопостачання та позбавить неприємного запаху з рота;
 • активує обмінні процеси та відновить тканини в ротовій порожнині;
 • покращить імунітет.

При плазмотерапії застосовується натуральний компонент, що містить вітаміни, ферменти, гормони. Лікар вводить плазму, яка запускає процес відновлення та омолоджування клітин. Плазмоліфтинг зубів проходить безболісно, не завдає шкоди організму.

плазмотерапії ясен у клініці «ДентАрт»

Безпечне проведення плазмотерапії ясен у клініці «ДентАрт»

Плазмоліфтинг у стоматології – це дійсно абсолютно безпечна, безболісна та гіпоалергенна методика лікування. До колишнього стану клітини повертаються досить довго, тому результат дотримується тривалий час.

Процес плазмотерапії ясен безпосередньо залежить від клініки. Наші стоматології використовують сучасні європейські установки, інструменти, що продезінфікують. Оформлення кабінетів дозволяє розслабитись, спокійно перенести процедуру.

Плазмоліфтинг ясен ділиться кілька етапів. Наші лікарі беруть у вас певну кількість крові. За допомогою центрифуги та пробірок із кров'яної рідини вони виділяють плазму. У пошкоджені ділянки вводяться ін'єкції. Поліпшення кровотоку, приведення в нормальний стан обміну речовин та інші позитивні ефекти спостерігаються відразу після введення.

Необхідність саме плазмотерапії ясен, кількість сеансів, підготовку та інші деталі ви обговорите зі стоматологом на консультації. Лікарі клініки «ДентАрт» дадуть відповіді на запитання, допоможуть позбутися неприємного запаху з рота, кровотечі та інших захворювань ротової порожнини.

 

 

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00