СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Хирург пародонтолог у Дніпропетровську | ДентАрт

Комплекс методик у сучасній стоматології, які дозволяють позбутися захворювань ясен та тканин. Якщо при виявленні проблем на початковій стадії можна обійтися консервативним лікуванням, то при середній та тяжкій формах потрібне втручання хірурга. Стоматологи клініки «ДентАрт» проведуть обстеження, усунуть проблему та допоможуть у післяопераційний період.

ЗМІСТ

 1. Коли потрібне проведення?
 2. Які є найпоширеніші види?
 3. Підготовка та підтримка у післяопераційний період

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Коли потрібна хірургічна пародонтологія?


Хірургічна ПародонтологіяКоли пародонтит чи пародонтоз протікає легко, можна обійтися антибактеріальними чи протизапальними препаратами, місцевим лікуванням. Якщо захворювання перейшло у середню чи важку стадію, потрібно використання хірургічних методів лікування пародонту.

>Без хірурга пародонтолога не обійтися в таких випадках:

 • відсутність можливості вилікувати глибокі та широкі ясенні кишені консервативними методами;
 • якщо потрібно відновити тканину та форму ясен для проведення протезування, лікування запущеного захворювання порожнини рота і так далі;
 • за необхідності відновити природну ширину з'єднання зубів та ясен;
 • коли необхідно відновити кісткові структури;
 • за бажання виправити естетичні дефекти посмішки.

Якщо консервативні методи не дають результату, хірургічне лікування періодонтиту – єдиний спосіб вирішити проблему, запобігти розвитку захворювань. За допомогою європейського обладнання та матеріалів від провідних виробників Європи ми зробимо процедуру безпечною.

Які поширені види хірургічної пародонтології?


Хірургічні методи лікування пародонту застосовуються на вирішення різноманітних проблем. Комплекс методик разом із сучасним європейським обладнанням та високоякісними матеріалами у клініці «ДентАрт» позбавить різних захворювань ротової порожнини.

Серед основних видів хірургічної пародонтології хочемо виділити:

 • Кюретажу. У ході операції хірург пародонтолог очищає стінки пародонтальної кишені та обробляє поверхню кореня зуба. Це дозволяє позбутися патологічного вмісту.
 • Клаптеві операції. Такий хірургічний метод лікування пародонту застосовується у випадках, коли виникають численні кишені. Завдання стоматолога – забезпечити доступ до кісткових кишень з метою ретельного очищення та обробки.
 • Пластика м'яких тканин. Цей вид хірургічної пародонтології спрямовано лікування захворювань пародонту, які зумовлені анатомічними особливостями.

Перед початком лікування ми визначаємо на якій стадії знаходиться захворювання. В одних випадках можна обійтися лікарськими препаратами, в інших – негайне втручання хірурга пародонтолога. Серед протипоказань варто виділити цукровий діабет, гострі інфекційні, онкологічні та інші системні захворювання.

види хірургічної пародонтології

Підготовка та підтримка у післяопераційний період


Команда клініки естетичної стоматології "ДентАрт" підтримує пацієнтів. Ми готуємо людину до проведення операції, призначаємо терапію.

Серед загальних порад хочемо виділити обов'язкове проведення санкцій ротової порожнини, процедур з лікування карієсу, видалення зубного каміння. Хірургічні методи лікування пародонту ґрунтуються на висіченні ясенних кишень – місцях збирання залишків їжі та розвитку бактерій.

Ми відповідально підходимо до проведення хірургічної пародонтології, що дозволяє позбутися післяопераційних явищ уже через 48 годин. Бажаний результат залишається лише за дотримання всіх гігієнічних правил догляду за ротовою порожниною. Наші лікарі призначають профілактичні заходи, що дозволяють зберегти ефект та уникнути розвитку захворювань, супроводжують на кожному етапі лікування.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00