СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Видалення зубів у Дніпрі: Хірургічна стоматологія | ДентАрт

Стоматологічна хірургія у багатьох асоціюється з видаленням зуба, що пояснює страх хірургічних кабінетів. Сучасні хірурги проводять зубозберігаючі операції або відновлюють об'єм кісткової тканини перед встановленням імплантів. Стоматологи клініки «ДентАрт» займаються безпечним та безболісним лікуванням, борються за кожен корінець.

ЗМІСТ

 1. Що таке хірургічна стоматологія?
 2. Коли потрібна хірургічна стоматологія?
 3. Безболісна стоматологічна хірургія

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Що таке хірургічна стоматологія?


Дана спеціальність включає лікування зубів і ясен, художню реставрацію щелепно-лицьової системи. До хірургічних процедур, наприклад видалення зуба, вдаються у разі неефективності традиційного лікування, ризику розвитку ускладнень та захворювань. До цього стоматологи спрямовують усі сили на проведення зубозберігаючих операцій.

Видалення зубів потрібно далеко не завжди. У клініці естетичної стоматології «ДентАрт» ми проводимо профілактичні огляди, що дозволяють запобігти низці захворювань на ранніх стадіях. Часто від стоматолога потрібне мінімальне хірургічне втручання: панорамний або оглядовий круговий знімок, стоматологічний мікроскоп.

Серед основних завдань хірургічної стоматології слід виділити:

 • лікування вроджених та набутих зубощелепних відхилень;
 • імплантація та підготовка до відновлення;
 • проведення операцій, спрямованих на відновлення структури кістки та м'яких тканин;
 • первинна хірургічна обробка ран ротової порожнини;
 • лікування пухлин ротової порожнини

Перевага сучасної хірургічної стоматології – необов'язкове видалення зуба. Розвиток технологій дозволяє проводити доступні зубозберігаючі операції. Є також безліч операцій косметичного характеру: висічення вуздечки, коригування контуру ясен, переміщення внутрішньоротових м'язів.

 

Реконструктивна хірургія Нерідко бувають такі ситуації, коли зуб був видалений досить давно і обсяг кісткової тканини не дозволяє провести операцію з імплантату вживлення. Не варто засмучуватися! У цьому випадку нашими фахівцями буде запропоновано провести низку відновлювальних операцій, спрямованих на збільшення обсягу кісткової тканини – синус-ліфтинг (кісткова пластика). А проведення пластики м'яких тканин ротової порожнини дозволить відновити прикус та усунути деякі дефекти логопедичного характеру.

Видалення зубів. Іноді через великий відсоток руйнування зуба або через небезпеку захворювання, видалення зуба є єдиним правильним рішенням. Якщо Вам показано видалення зуба, то наші стоматологи – хірурги зроблять це швидко, безболісно, акуратно та з максимальним збереженням кісткової тканини. Перед проведенням операції пацієнт прямує на рентген дослідження. Це допоможе провести операцію із мінімальним ризиком для пацієнта.

Видалення зуба мудрості. Зуби мудрості починають прорізатися в останню чергу, тому, їм часто просто не вистачає місця. Процес прорізування зубів мудрості як приносить пацієнтові нестерпний біль, а й у випадках є причиною багатьох хвороб ротової порожнини. Багато пацієнтів помилково вважають, що все минеться, коли зуб проріжеться. Це помилка! Саме в цей момент і починаються проблеми. Під навислим капюшоном навколо зуба мудрості можуть накопичуватися залишки їжі, тим самим викликаючи запальні процеси в області ясен і виникнення карієсу.

Альвеоліт – що робити? Альвеоліт лунки («суха» лунка) – це запальний процес, наслідком якого є незадовільна гігієна ротової порожнини після видалення зуба, паління, а також прийом грубої, гарячої та гострої їжі після видалення зуба. При появі тривалого болю в області лунки, виникненні набряку, підвищенні температури, виникненні неприємного запаху з рота - слід негайно звернутися до фахівців. Лікувати альвеоліт у домашніх умовах, застосовуючи при цьому полоскання та прийом антибіотиків – не тільки неефективно, а й небезпечно! Проведення якісного та ефективного лікування альвеоліту можливе лише в клінічних умовах.

Гемісекція зубів. Ми зберігаємо цілісність зубного ряду навіть при тяжкому руйнуванні одного кореня у багатокореневому зубі. У такому разі в результаті проведення хірургічної операції видаляється лише один корінь багатокореневого зуба. Прооперований зуб повністю зберігає всі свої функції і може бути опорою при протезуванні. Як і всі інші процедури, гемісекція зуба проводиться абсолютно безболісно з використанням препаратів сучасної анестезії.

Зубозберігаючі операції. Основним напрямом хірургії в стоматології є проведення зубозберігаючих операцій.

Наявність сучасного обладнання та високий професійний рівень наших фахівців гарантує хірургічну стоматологічну допомогу на високому рівні.

Коли потрібна хірургічна стоматологія?


Видалення зубів – одна із найпоширеніших причин звернення до хірурга. Необхідність проведення цієї операції виникає при запущеному карієсі, який переростає у пульпіт. Захворювання продовжує прогресувати, переростаючи в періодонтит, а потім доходить до самого коріння.

Крім видалення зуба, є низка інших видів хірургічної стоматології. Якщо операція пройшла давно і обсяг кісткової тканини не дає імплант вживити, тоді на допомогу приходить реконструктивна хірургія. Збільшити обсяг тканини допоможе кісткова пластика, а відновити прикус та усунути дефекти логопедичного характеру – пластика м'яких тканин ротової порожнини.

Люди часто звертаються до хірурга видалення зуба мудрості. Їм просто не вистачає місця, адже вони прорізаються в останню чергу. Цей процес завдає неймовірного болю, стає причиною розвитку захворювань ротової порожнини. Якщо просто чекати, коли проріжеться зуб, то велика ймовірність зіткнутися із запальними процесами в ділянці ясен, виникненням карієсу.

При незадовільній гігієні ротової порожнини після видалення зуба виникає запальний процес - альвеоліт. Звертатися до стоматолога слід за перших ознаках даного процесу: відтіків, болю області лунки, підвищенні температури, постійного неприємного запаху з рота. Домашнє лікування є неефективним, часто воно призводить тільки до прискорення розвитку альвеоліту.

"ДентАрт" - безболісна стоматологічна хірургія


Фахівці клініки естетичної стоматології допомагають зберегти цілісність зубного ряду, навіть якщо один корінь у багатокореневому зубі зруйнований. Результатом проведення хірургічної операції є видалення лише одного кореня. Функції зуба зберігаються, він може служити опорою при протезуванні.

Високий рівень розвитку сучасної хірургічної стоматології дає можливість уникнути видалення зуба, зберігши навіть безнадійний. Складання плану лікування та рентгенівський знімок перед проведенням процедури дозволяють побачити картину цілком.

Серед наших переваг варто виділити:

 • застосування сучасних анестетиків та методик;
 • професійні хірурги;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • робота щодня;
 • доступні ціни на хірургічну стоматологію та інші послуги.

Основний напрямок хірургії в стоматології - зубозберігаючі операції. Застосування сучасного обладнання, якісних матеріалів та досвід стоматологів дозволяє досягти бажаного результату за доступною ціною.

Одна з головних переваг – безболісна процедура. Лікування та/або видалення зуба проходить з використанням сучасної анестезії. Стоматології використовують інструменти, які дозволяють проводити хірургічні операції практично не торкаючись шкіри.

Залишіть стереотипи про страшні стоматологічні кабінети у минулому. У клініці «ДентАрт» наші фахівці проведуть будь-які хірургічні операції, зберігши здорові зуби та запобігши розвитку захворювань.

Забота о ваших зубах
Професиональные доктора
Современные технологии
Работаем каждый день
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00