СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Кюретаж зубів у стоматології Дніпро: відкритий, закритий | ДентАрт

Під яснами накопичуються бактерії, які стають причиною запалення слизової оболонки, руйнування коренів зубів і кісткової тканини. Кюретаж допомагає очистити ясенні кишені, позбувшись зубного каменю та нальоту. Така процедура в клініці DentArt здатна допомогти людям, котрі зіткнулися з пародонтозом, пародонтитом або гінгівітом.

ЗМІСТ

 1. Коли потрібно робити кюретаж?
 2. Різниця між відкритим та закритим кюретажем
 3. Кюретаж у стоматології DentArt у Дніпрі

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Коли потрібно робити кюретаж?


Під час чищення рідко можна повністю видалити зубний камінь, наліт, позбутися патологічних змін під яснами. Кюретаж у стоматології Дніпра є методикою лікування пародонтальних кишень шляхом механічного чищення відкритим або закритим способами.

Процедура є одним з найважливіших етапів при лікуванні пародонтиту і пародонтозу, оскільки дозволяє позбавитися ключової причини появи запалення – зубного нальоту та твердого каменю. Для їх видалення можуть використовуватися лазер, ультразвук, піскоструминна обробка.

Показання до проведення кюретажу ясен:

 • їжа часто застряє у зубах, а процес її пережовування приносить сильні хворобливі відчуття;
 • навколо коріння зубів помічено розсмоктування кісти;
 • чищення зубів супроводжується кровоточивістю;
 • помітна сильна рухливість молярів.

Щоб кюретаж у стоматології Дніпро пройшов без складнощів, ясна мають бути твердими. До протипоказань відноситься аномальне розташування зубів та порушення прикусу, інфекційні захворювання, неможливість проведення анестезії.

Різниця між відкритим та закритим кюретажем


Професійне чищення та кюретаж пародонтальних кишень – це різні речі. Якщо в першому випадку лікар займається чищенням поверхні моляра та поліруванням його емалі, то в другому – видаленням з пародонтальних кишень тканин та їх частин після розкладання.

Виходячи з розмірів щілини та можливостей, кюретаж у стоматології Дніпро проводять одним із двох методів. Закритий кюретаж проводиться, коли розміри патологічних кишень не перевищують 5 мм, а запалення не встигло торкнутися кісткової тканини.

Виконується так:

 1. Лікар робить антисептичну обробку ротової порожнини.
 2. Наносить на ясна спеціальний гель, щоб пацієнт не відчував болю при проникненні голки для введення анестезії.
 3. Проводить знеболювання.
 4. Видаляє зубні відкладення над і під яснами.
 5. Обробляє поверхню всіх молярів, після чого займається поліруванням.
 6. Видаляє грануляції, використовуючи кюрети.
 7. Обробляє ділянку, що оперується, антисептиками, закладає мазі.

Операція займає 30-40 хвилин. Пацієнт не відчуває болю та дискомфорту. Недоліком кюретажу є відсутність огляду і видимості повної картини, тому велика ймовірність видалення не всіх відкладень. Саме тому даний вид використовується тільки для невеликих кишень, при пародонтиті та пародонтозі легкого та середнього ступеня.

Відкритий кюретаж у стоматології у Дніпрі DentArt доцільно проводити, коли розміри кишень перевищують 5 мм, а також спостерігається розростання грануляцій, деформація міжзубних сосочків. Процес аналогічний, але є невелика відмінність: відшарування ясен від зубів дає можливість ретельно видаляти інфіковані тканини. Операція триває 40 хвилин.

Кюретаж у стоматології DentArt у Дніпрі


Як тільки ви звернетесь до клініки, наші лікарі проведуть обстеження та визначать метод (відкритий чи закритий). Використовуючи сучасне обладнання, нам вдасться усунути запальні процеси, усунути кровоточивість ясен.

Метод кюретажу у стоматології Дніпро та індивідуальні особливості пацієнта безпосередньо впливають на догляд за ротовою порожниною після операції. До загальних рекомендацій відноситься заборона на прийом їжі протягом декількох годин, а також відсутність чищення протягом першої доби, обмежуючись лише полосканням.

На консультації ви отримаєте більше інформації щодо проведення кюретажу з урахуванням особливостей вашого організму. Після операції лікар дасть індивідуальні рекомендації щодо догляду за порожниною рота. В результаті ви зможете запобігти появі стоматологічних захворювань, позбавитеся неприємного запаху з рота і покращите загальний вигляд усмішки.

Наші лікарі ділять інформацією що таке флос та як правильно його використовувати.

Флос – це зубна нитка з полімерних волокон для чищення проміжків між зубами. Вона допомагає позбутися залишків їжі подібно до звичної зубочистки, тільки набагато ефективніше і безпечніше.⠀

Чистити зуби флосом потрібно за певною інструкцією:

 • Візьміть 35-45 см зубної нитки. Обмотайте навколо середніх пальців, щоб залишився вільний проміжок приблизно 10 см. Вона завжди повинна залишатися натягнутою, адже так їй набагато зручніше користуватися.
 • За допомогою вказівних пальців заведіть зубну нитку у міжзубний проміжок. Як тільки прикладите її до однієї з поверхонь зуба, обережно здійснюйте очищуючі рухи вперед-назад.
 • Перемістіть нитку з одного проміжку в інший, трохи зсунувши її, щоб ділянка була чистою.
 • Після чищення верхніх та нижніх зубів, викиньте флос. Використовувати його кілька разів суворо забороняється, тому що замість видалення бактерій ви створите сприятливе середовище для їхнього розмноження.
 • Ополосніть ротову порожнину спеціальним ополіскувачем або простою теплою водою.

Якщо хочете зберегти здорові та красиві зуби, уникнути появи карієсу – радимо регулярно використовувати флоси. Для збереження гігієни ротової порожнини чистка повинна проводитись двічі на день.

Будьте здорові та приходьте до нас на профілактичний огляд. Чекаємо на вас за адресою: вул. Гулі Корольової, 10.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00