СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Резекція зуба у стоматології Дніпро: ясна, верхівки | ДентАрт

Виявивши кісту, гранульому або пародонтит, багато клінік відмовляються від делікатних хірургічних процедур, воліючи повністю видаляти моляр. Наявність досвіду, навичок та обладнання дозволяє лікарям клініки DentArt безпечно проводити резекцію зуба. За одну операцію ми ліквідуємо запалення, не торкнувшись здорової частини моляра.

ЗМІСТ

 1. Коли необхідне проведення?
 2. Як проводиться резекція зуба?
 3. Що робити після проведення процедури?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Стоматологи клиники

Коли необхідне проведення?


Резекція зуба – це складна стоматологічна операція, під час якої лікар відсікає заражену ділянку кореня від здорового моляра. Для проведення резекції у стоматології використовується місцевий наркоз.

Резекція верхівки кореня зуба потрібна у разі інфекції. Вона виникає через неякісне пломбування каналів, серйозні травми, аномальне прорізування «вісімок», хронічні захворювання. Спочатку ніяких симптомів не буде, але поступово крихітна інфекція почне зростати, приносячи сильний біль та інші проблеми.

Резекція потрібна у таких випадках:

 • Пародонтит. Запалення тканин у зубних елементах, що супроводжується руйнуванням кістки щелепи. У людини починають опухати ясна, виділяється гній, спостерігається кровоточивість, постійний зубний біль.
 • Гранульома. Новоутворення розміром 5 мм. Воно розвивається без симптомів. Виявити гранульому можна лише на рентгені. Поступово новоутворення зростає, тому періодично може виникати біль та набряк ясен.
 • Кіста. Якщо вчасно не виявити гранульому, тоді доведеться видаляти кісту зуба. Вона відрізняється від попереднього утворення великим розміром – до 2 см. Резекція верхівки кореня зуба дозволить зберегти моляр, якщо ви не відкладатимете звернення за професійною допомогою.

Як проводиться резекція зуба?


Основне завдання лікарів під час проведення резекції у стоматології «ДентАрт» – відсікти зайві частини від ураженого зуба, зберігши його привабливий зовнішній вигляд та працездатність.

Після обстеження за допомогою рентгенологічного обладнання лікар отримає чітке уявлення про положення та розміри новоутворення. Потім перейде до процедури резекції верхівки зуба:

 1. За 1-2 дні до операції лікар пломбує канали зубів, які потребують лікування.
 2. Перед проведенням операції проводиться місцева анестезія.
 3. Для отримання доступу до кореня моляра фахівець розрізає ясна. У відкритій кістковій тканині на слизовій оболонці створює спеціальний отвір, отримуючи можливість без перешкод провести резекцію зуба.
 4. Тепер лікар відсікає та витягує уражену верхню частину кореня. Для закриття порожнини, що утворилася, її заповнюють штучним аналогом, поки не відновиться кісткова тканина.
 5. Лікар покриває тканини ясен, після чого вона зашивається. Для відведення сукровичних виділень на шви встановлюється дренаж.

Резекція стоматології DentArt проходить за одне відвідування. Операція триває приблизно годину. Якщо пошкоджена зубна одиниця розташована на іклах і різцях, тоді буде потрібно менше часу.

Що робити після проведення процедури?


Після резекції верхівки зуба перші кілька тижнів потрібно дотримуватися особливого режиму, який прискорить відновлення організму, і запобігатиме виникненню ускладнень. Щоб уникнути повторного ураження інфекцією, лікар призначить антибіотики та пробіотики, спеціальні засоби для зміцнення імунної системи, полоскання.

Мінімум на п’ять днів потрібно відмовитися від фізичного навантаження, тому що резекція зуба – це складна хірургічна операція, яка забирає масу сил. Важливо дотримуватися гігієни ротової порожнини, тобто двічі на день чистити зуби, після їжі використовувати флос і ополіскувачі.

На ранніх стадіях провести резекцію зуба набагато простіше. Якщо помітили перші симптоми хвороби, тоді негайно звертайтеся до стоматології DentArt. Наші лікарі зроблять все можливе, щоб повернути вам красиву та здорову усмішку.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00