СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Синус-ліфтинг у Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Синус-ліфтинг – це хірургічна процедура, яка використовується у стоматології для збільшення об'єму кістки у верхній щелепі. Ця процедура проводиться у випадках, коли необхідно встановити імплантати в задніх відділах верхньої щелепи, але кількість кістки недостатньо для цього.

Зміст

 1. Як проходить процедура синус-ліфтингу
 2. Методики проведення операції, порівняння
 3. Які можливі ризики та ускладнення
 4. Які свідчення та протипоказання

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Як проходить процедура синус-ліфтінгу


Процедура синус-ліфтингу проводиться під місцевим або загальним знеболенням (анестезією) залежно від складності операції. Хірург робить розріз у яснах і піднімає її, щоб отримати доступ до верхньої щелепи. Потім він робить отвір у кістці, щоб отримати доступ до синусів - порожнеч у кістці, розташованим поряд з носовими пазухами.

Після цього хірург піднімає слизову оболонку синуса та заповнює його спеціальним матеріалом, який допомагає збільшити обсяг кістки. Цей матеріал може бути виготовлений із кістки, як правило тваринного походження.

Після того, як синус-ліфтинг завершено, ясна закривається і на місце операції накладається шов. Пацієнту рекомендується приймати антибіотики та протизапальні препарати протягом декількох днів після операції, а також уникати жорсткої їжі та куріння протягом кількох тижнів. Після проведення синус-ліфтингу протягом 2-х місяців небажаними є авіаперельоти, заняття дайвінгом (занурення з аквалангом).

Загалом процедура синус-ліфтингу є безпечною та ефективною, і спрямована на збільшення обсягу кісткової тканини для подальшої імплантації. Однак, як і будь-яка хірургічна операція, вона може супроводжуватися ризиком ускладнень, таких як інфекція, кровотеча або ушкодження навколишніх тканин. Тому важливо обговорити всі можливі ризики та користь від операції зі своїм хірургом перед її проведенням.

Методики проведення операції, порівняння


Існують два типи синус-ліфтінгу: закритий та відкритий.

Закритий синус-ліфтинг є менш інвазивною процедурою, проте його сфера впливу обмежена. Відкритий синус-ліфтинг проводиться у випадках, де є необхідність масштабніших відновлювальних маніпуляцій. Час реабілітації після відкритого триваліший, ніж після закритого.

Вибір типу синус-ліфтингу здійснюється хірургом-імплантологом в залежності від конкретних анатомічних умов.

Які можливі ризики та ускладнення


Синус-ліфтинг є процедурою, яка може призвести до ряду ризиків та ускладнень. Деякі з них можуть бути серйозними та вимагати додаткової медичної допомоги:

 1. Кровотеча: Під час процедури можуть виникнути кровотечі. Це може призвести до утворення гематоми або вимагати додаткової хірургії для зупинки кровотечі.
 2. Болючість: Після процедури може виникнути болючість в області операції. Це може тривати протягом кількох днів чи тижнів.
 3. Набряк.
 4. Підвищена температура.

Які показання та протипоказання


Показання включають:

Недостатня кількість кісткової тканини у верхній щелепі для імплантації зубів.

Протипоказання:

 1. Наявність серйозних захворювань, таких як рак, серцево-судинні захворювання (декомпенсовані), діабет (декомпенсований) та інші.
 2. Вагітність чи годування груддю.
 3. Куріння (необхідна відмова або зниження сигарет, що викурюються, на період 2-3 місяці).
 4. Наявність інфекцій у сфері верхньої щелепи.
 5. Сильне ослаблення імунної системи.
 6. Вікові зміни здоров'я, які можуть підвищити ризик ускладнень внаслідок хірургічного втручання.

Загалом синус-ліфтинг є відносно безпечною медичною процедурою. У стоматологічній клініці ДентАрт цю стоматологічну маніпуляцію проводять висококваліфіковані досвідчені хірурги-імплантологи.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00