СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Видалення кореня зуба в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Якщо корінь зуба зруйнований або перебуває у поганому стані, часто обійтися штифтом або культовою вкладкою зі штучною коронкою не виходить. Хоч би як хотілося зберегти корінь, доводиться його видаляти. Якщо ви відчуваєте сильну біль під час їжі, виявили м’які та опухлі ясна, кровотечу, гній – негайно звертайтеся до стоматолога. У нашій клініці DentArt проводиться рентгенографія, яка дозволяє поставити точний діагноз і виявити найкращий спосіб звільнення від дискомфорту. Якщо ситуація вимагає видалення кореня зуба, не відмовляйтеся від процедури. Це дозволить уникнути серйозних ускладнень та захворювань. Процедура може бути виконана в день візиту без болю.

Зміст

  1. Особливості видалення кореня зуба
  2. Видалення кореня зуба під седацією
  3. Протипоказання до видалення кореня зуба
  4. Етапи видалення кореня зруйнованого зуба
  5. Особливості післяопераційного періоду

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Особливості видалення кореня зуба


Операція показана при виявленні кісти, періодонтиту, відсутності коронки, включаючи запалення кореня зуба. Спосіб видалення лікар підбирає, враховуючи низку факторів:

  • розміри зубного кореня;
  • стан прилеглих м’яких тканин;
  • розташування на щелепі.

По можливості, стоматологи нашої клініки DentArt роблять все, щоб зберегти корінний зуб. Однак при повному руйнуванні кореня буде потрібно його термінове видалення. Всі ціни на процедури можна уточнити на сайті або по телефону.

Видалення кореня зуба під седацією


У складних випадках під час видалення зуба може знадобитися легка поверхнева седація. Вона дозволяє хірургу за короткий час упоратися з великим обсягом роботи. При цьому пацієнт не відчуває неприємних відчуттів. Для кожного клієнта обирається анестетик індивідуально. Для людей із проблемами серця та судин седація часом – єдиний метод, що дозволяє видалити корінний зуб, не ризикуючи здоров’ям.

Протипоказання до видалення кореня зуба


Прямих протипоказань для цієї операції немає, але лікар повинен знати про алергію, що є у пацієнта, на певні ліки, особливо на анестетики. Також лікар запитає про хронічні патології, зокрема про хвороби серця. Пацієнт з інфекційним чи запальним процесом в організмі до операції допускається лише після повного лікування. Рішення щодо видалення кореня зуба у вагітної приймається індивідуально. У такому разі головне – не нашкодити перебігу вагітності.

Етапи видалення кореня зруйнованого зуба


Якщо коронка відсутня, лікар відсуває ясенну тканину і окістя, занурює інструмент на потрібну глибину, щоб захопити залишок кореня і видаляє зуб.

Видалення кореня зуба мудрості – складна маніпуляція, під час якої лікар ділитиме корінь на частини і витягує кожну окремо. Щоб не допустити запалення, місце хірургічного втручання обробляється та накладається колагенова губка. Після цього рану зашивають.

Особливості післяопераційного періоду


Для швидкої реабілітації необхідно виконувати такі правила:

  • відмовитись від їжі на 2 години після процедури
  • відмовитися від походу до спортзалу і бані на 5-7 днів

пацієнт після видалення отримує лист індивідуального призначення замість рецепту для придбання антибіотику – якщо це потрібно.

Біль після операції – це нормально. Пацієнту дозволено прийом знеболювальних засобів. Антибіотикотерапія допоможе уникнути інфікування ран та розвиток кісти.

Пам’ятайте, що своєчасне звернення до клініки DentArt у Дніпрі допоможе незабаром повернутися до нормального життя без зубного болю та страждань. Всі питання щодо стоматологічних процедур ви можете поставити на сайті або за телефоном.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00