СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Видалення зуба мудрості у стоматології Дніпро: ціна | ДентАрт

Неприємні відчуття у ротовій порожнині – це лише верхівка айсберга. Якщо своєчасно не провести видалення зубів мудрості («вісімок»), то можуть виникнути сильні болі в горлі, скупченість передніх зубчиків, карієс сусіднього моляра. Наші лікарі готові будь-якого дня тижня миттєво позбутися пережитків еволюції, зберігши вашу зовнішню привабливість зубів та жувальні функції.

ЗМІСТ

 1. Чому треба видаляти зуби мудрості?
 2. Звільніться від пережитків у еволюції людини

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Чому треба видаляти зуби мудрості?


Раніше людям потрібні були «вісімки», тому що доводилося виживати у важких умовах, харчуючись неймовірно жорсткою їжею. Сучасним людям не потрібна велика щелепа з міцними жувальними молярами, тому що їжа стала м’якшою. У Європі лікарі вже давно вважають, що треба обов’язково видаляти зуб мудрості, адже він став недорозвиненим і непотрібним органом.

Є два ключові ускладнення, які призводять до необхідності видалення зубів мудрості – перикоронарит та зростання у бік сусідніх зубчиків. Останнє ускладнення практично не викликає подиву: зуб мудрості заважає сусіднім, через що з’являється почуття дискомфорту, сильний біль.

Перикоронарит – це запалення ясен, що виникає при попаданні залишків їжі під слизову оболонку. Звичайне чищення ротової порожнини не допомагає, тому починають розмножуватися бактерії. Саме вони призводять до запалення з такими симптомами:

 • набряклість ясен у місці розташування «вісімок»;
 • болючі відчуття при натисканні язиком, попаданні в цю область залишків їжі;
 • рідина, що витікає при натисканні;
 • дискомфортні відчуття під час спроби відкрити рот.

Уникнути ускладнень допоможе видалення зуба мудрості у Дніпрі лікарями клініки DentArt. Якщо ж ігнорувати похід до стоматолога, то згодом восьмі зубчики почнуть різати слизову оболонку щоки. Вони часто ростуть горизонтально або в нахилі, через що виникає ризик усунення сусідніх зубних компонентів.

Позбавтеся пережитків у еволюції людини


Ми можемо сказати точно, чи потрібно видаляти зуб мудрості, чи його можна залишити, лише після обстеження. У деяких випадках він спокійно зростатиме без больових відчуттів та розвитку захворювань ротової порожнини. Наприклад, відсутність ознак карієсу та запалення ясен, повне прорізування, правильне розташування за рахунок чого не страждає прикус. Він також повинен бути повністю доступним для повноцінного чищення, інакше уникнути розвитку бактерій не вдасться.

Якщо ж у зубному ряду не вистачає місця, спостерігається аномальне розташування «вісімок» у ряді, виникає карієс, тоді буде потрібно видалення зуба мудрості у Дніпрі. Лікарі клініки DentArt проводять повноцінну хірургічну операцію таким чином:

 1. Оглядають ротову порожнину для розуміння того, чи доцільно видаляти зуб мудрості, чи його можна залишити.
 2. Хірург-стоматолог робить анестезію. Далі приступає до операції, яка займає від 15 до 120 хвилин.
 3. Лікар поміщає спеціальний матеріал у лунку віддаленого зубного компонента. Така регенеративна процедура спрямована на стимулювання відновлення тканин.
 4. Призначається медикаментозне лікування. Для прискорення процесу відновлення лікар виписує знеболювальні та протизапальні ліки.
 5. Плазмотерапія. Проводиться у складних ситуаціях для прискорення регенерації тканин та безболісного післяопераційного періоду.

Після видалення зубів мудрості хірург-стоматолог розповість про догляд за ротовою порожниною, дії після того, як перестане діяти анестезія, збереження отриманого результату. Наприклад, у перші кілька годин після операції краще уникнути їжі, щоб у лунці не розвився запальний процес.

Ми розповімо деталі процесу, підготуємо ротову порожнину, а після операції дамо докладні рекомендації. Наша клініка працює щодня, тому можете записатися на прийом у зручну для вас годину. Завдяки досвідченим лікарям, сучасному обладнанню та матеріалам, ми безпечно видалимо зуб мудрості, лишимо вас больових відчуттів, дискомфорту, розвитку захворювань.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00