СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Видалення зуба під час вагітності в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Зубний біль – стан, з яким стикаються багато жінок під час вагітності. Викликають його зміни в органах та гормональній системі. Зуби стають більш уразливими перед бактеріями, оскільки зменшується рівень фосфору та кальцію в організмі, змінюється кислотність у роті. Тому емаль поступово руйнується, що призводить до карієсу та різних ускладнень. Видалення зуба при вагітності – крайній захід, який можуть запропонувати стоматологи нашої клініки. Найчастіше фахівці рекомендують відкласти процедуру до народження малюка. Однак, якщо біль сильний та терапевтичне лікування не дає ефекту, то видалення зуба – це єдиний вихід. У нашій клініці ви можете розраховувати на дбайливе ставлення та делікатний прийом!

Зміст

 1. Особливості процесу видалення зубів під час вагітності
 2. Показання до видалення зуба у вагітних
 3. Порядок видалення зубів
 4. Можливі ризики та ускладнення

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Особливості процесу видалення зубів під час вагітності


Зруйнований зуб небезпечний тим, що може стати середовищем для небезпечної мікрофлори, яка нашкодить не лише мамі, а й майбутній дитині. Тому краще з ним розлучитися. Спостерігатися у стоматолога вагітній необхідно протягом усього терміну, а ось лікувати зуби найбезпечніше у 2 триместрі, коли плід уже сформований.

Показання до видалення зуба у вагітних


Видалення зуба під час вагітності – єдине правильне рішення, якщо:

 • Жінка страждає від сильного больового синдрому,
 • Запальний процес охопивши всю ротову порожнину.
 • Сталося травмування щелепної кістки чи зуба.
 • З’явилися кісти, що загрожують плоду.

Перед тим, як вирішити чи видаляти у вагітної зуб, лікарю необхідно знати, на якому терміні знаходиться жінка. Перші 3 тижні будь-які втручання у організм майбутньої мами суворо протипоказані. Але, якщо загострився пульпіт або періодонтит, досвідчений стоматолог підбере метод, що найбільш щадить, і призначить безпечні для плоду препарати. Седація у цей час категорично заборонена. В останньому триместрі анестетики можуть підвищити тонус матки та спровокувати передчасні пологи.

Порядок видалення зубів


У нашій клініці DentArt вагітним приділяється особлива увага. Видалення зубів призначається у крайньому випадку. Якщо процедуру все ж таки необхідно провести, то для знеболювання застосовується спеціально розроблений препарат, який не потрапляє в кров майбутньої дитини. Анестетик не містить адреналіну, що виключає негативний вплив на стан вагітної.

При вагітності замість рентгена проводиться альтернативна процедура – ​​цифрова радіовізіографія за допомогою електронного приладу, який випромінює набагато менше, ніж рентген.

Видалення зуба при вагітності проводиться згідно з протоколом. Лікарі використовують сучасне обладнання та безпечні анестезуючі препарати, піклуються про психологічний та фізіологічний стан майбутньої мами, щоб максимально виключити стрес.

Можливі ризики та ускладнення при видаленні зуба мудрості під час вагітності


При своєчасному зверненні до стоматолога проблему можна вирішити застосуванням терапевтичних методів. Хірургічне втручання краще перенести, щоб унеможливити ряд побічних явищ, серед основних:

 • стрес;
 • підвищена температура;
 • хворобливе відновлення;
 • прийом антибіотиків.

Всі ці стани позначаються на здоров’ї майбутньої дитини. Тому зуби (зокрема і зуби мудрості) краще лікувати до зачаття або після народження малюка. Але якщо єдиний варіант лікування – це операція, то відмовлятися не варто. Інакше хронічний запальний процес завдасть шкоди більше, ніж стрес та анестетики.

Якщо ви чекаєте на дитину і зіткнулися з сильним зубним болем, звертайтеся до нашої стоматологічної клініки DentArt у Дніпрі. Наші лікарі проведуть консультацію та допоможуть вирішити питання з хворим зубом. Професіоналізм, рівень сервісу, турботливе ставленням з боку всієї команди – це те, що зведе до мінімуму стрес майбутньої мами.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00