СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Видалення зубного нерва в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Болісний зубний біль часто стає супутником стоматологічних проблем. Він вказує на необхідність втручання з боку фахівця. Якщо терапевтичні методи не допомагають усунути патологію, то єдиним варіантом лікування стає видалення зубного нерва. Процедура досить складна, включає кілька етапів. Завдяки своєчасному втручанню стоматолог збереже ваш зуб, а також запобігатиме розвитку запалення в щелепно-лицьовому відділі.

Зміст

 1. Особливості процедури депульпування
 2. Показання та протипоказання до депульпування
 3. Методики видалення нерва зуба
 4. Етапи видалення зубного нерва

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Особливості процедури депульпування


Зуб є не тільки кісткою. Усередині кореня розташована пульпа – пучок, у якому переплетені нервові волокна та кровоносні судини. Будь-який вплив на неї породжує гострий біль.

Коли необхідно видалення нервів у зуба, йдеться саме про вилучення пульпи. При цьому слід враховувати деякі нюанси. Наприклад, після депульпування припиняється кровопостачання зуба, його мінералізація. Також процес призводить до втрати чутливості. Зуб стає «мертвим», втрачає свою міцність. У деяких випадках можливе потемніння емалі. Але, незважаючи на наслідки, часом це єдиний шанс позбавити пацієнта від нестерпного болю і виключити втрату зуба. Вартість видалення нерва залежить від кількох критеріїв, починаючи від методу і закінчуючи необхідністю застосування додаткових маніпуляцій для зняття запалення.

Показання та протипоказання до депульпування


Основне показання до депульпування – запалення зубного нерва (пульпіт). Його провокує карієс у занедбаній формі. При несвоєчасному зверненні до лікаря бактерії руйнують тканини зуба, поступово просуваючись до пульпової камери. Саме тут знаходиться нерв, який реагує на будь-які подразники ззовні.

Ще одне показання до депульпування – травматичний пульпіт. Подібна форма захворювання спричинена сильним ушкодженням зуба. Як правило, вона виникає у сфері усмішки.

Не менш поширена причина – тверді відкладення на зубних каналах (конкременти). Вони виникають внаслідок порушення обмінних процесів. Конкременти чинять тиск на пульпу, через що розвивається запалення.

У деяких випадках необхідно видаляти зубний нерв перед протезуванням. В основному це практикується при наявності сильного каріозного пошкодження. Але рішення приймає лікар, виходячи з поточної ситуації.

Якщо сильно болить зуб, то не гайте часу. Звертайтеся до стоматології для виявлення причини. Це допоможе вчасно вжити заходів та не допустити поширення запального процесу на зубний корінь.

Що стосується протипоказань:

 • застуда із підвищенням температури тіла;
 • патології серцево-судинної системи;
 • психічні відхилення;
 • стоматит;
 • ВІЛ-інфекція;
 • вірусний гепатит.

Вагітність не причина, через яку потрібно відкласти видалення зубного нерва. Але є нюанс: похід до стоматолога рекомендовано запланувати у 2 триместрі вагітності, коли мінімізовано ризик побічних проявів.

Методики видалення нерва зуба


У сучасній стоматології використовують кілька методів видалення зубного нерва. Від способу залежить ціна та швидкість проведення процедури. Метод визначає лікар після проведених обстежень. Вам можуть запропонувати:

 1. Вітальний метод. Перед видаленням зубного нерва вводиться анестезія, що унеможливлює біль під час лікування. Стоматолог вичищає уражену ділянку, витягує нерв та встановлює постійну пломбу. Достатньо одного-два відвідування лікаря, щоб вилікувати зуб.
 2. Девітальний метод. При його використанні видалення нерва здійснюється як із коронкової, так і з кореневої частин. Після введення анестезії вичищається уражена зубна ділянка, а на пульпу наноситься спеціальна паста на основі кальцію. Потім встановлюється тимчасова пломба. Повне видалення нерва здійснюється під час другого відвідування лікаря. Після маніпуляцій встановлюється постійна пломба.

Ціна стоматологічної процедури обговорюється із лікарем заздалегідь. Це дозволить вам розподілити свій бюджет.

Етапи видалення зубного нерва


При відвідуванні клініки видалення нерва із зуба здійснюється у кілька етапів. Серед них:

 1. Первинне обстеження. Діагностика. Мова йде про огляд ротової порожнини, проведенні холодової проби та рентгенівському знімку.
 2. Анестезія. Знеболення усуває чутливість зуба. У деяких випадках (за свідченнями) використовується седація.
 3. Видалення зубного нерва.
 4. Пломбування каналу. Остання стадія. Стоматолог встановлює постійну пломбу, заповнюючи канал.

Стоматологи клініки DentArt у Дніпрі допоможуть вам вирішити стоматологічні проблеми максимально швидко та безпечно. Ціни на видалення зубного нерва та інші процедури ви можете уточнити по телефону, а також актуальний прайс представлений на сайті. Прийом проводиться за попереднім записом. У ході процедури використовуються сучасне обладнання та ліцензовані матеріали, що гарантує ефективність лікування.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00