СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Імпланти Bauers у стоматології Дніпро | ДентАрт

Відсутність навіть одного зуба призводить до порушення мови, змін форми обличчя, появи карієсу, розвитку захворювань ротової порожнини. Імплантація зубів із використанням імплантів Bauers дозволяє уникнути появи вищеописаних проблем, повернути естетичні та функціональні властивості.

ЗМІСТ

 1. Гідна альтернатива зарубіжним виробникам
 2. Безпечна імплантологія
 3. Збереження естетичних та функціональних властивостей імплантів

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Імпланти Bauers – гідна альтернатива зарубіжним виробникам


Погане чищення ротової порожнини, шкідливі звички, неправильне харчування, неприємна випадковість або серйозна бійка – це лише частина причин, які призводять до втрати зубів. Раніше проблема спостерігалася в основному у людей похилого віку, але зараз до відновлення втраченого сегмента більшість змушена вдаватися у віці 25-30 років.

Таким пацієнтам наші лікарі пропонують встановлення імплантів Bauers – високоякісного продукту українського виробництва. Тепер не потрібно переплачувати за транспортування, тому українські конструкції набагато доступніші, ніж закордонні.

Є кілька причин, з яких слід виконати встановлення імплантів Bauers:

 • основним матеріалом є гіпоалергенний титан;
 • швидкість приживання на рівні відомих зарубіжних конструкцій;
 • на кістку виявляється набагато менше тиску;
 • ціна набагато нижча за аналогічні системи.

Імплантологію в Дніпрі проводять досвідчені лікарі клініки DentArt, які відновлюють і зовнішню привабливість штучних зубів та їх функціональні можливості. Вони можуть встановити імпланти Bauers не лише при втраті одного зуба, а й поставити цілу щелепу на 4-6 опорних конструкціях.

Імпланти Bauers

Безпечна імплантологія


Імпланти Bauers виготовлені з біологічно сумісного та механічно міцного матеріалу. У всій лінійці вироби однакової конусної форми, завдяки чому пацієнту гарантовано міцність у всьому зубному ряду. Спеціальний дизайн зменшує тиск на зовнішній шар кістки, тому проблем при установці виробу не виникне.

Встановлення імплантів Bauers складається з наступних етапів:

 • Діагностика. Щоб уникнути неприємностей із приживленням конструкції, пацієнту необхідно пройти клінічне обстеження та огляд.
 • Підготовка. У пацієнта не повинно бути стоматологічних проблем, тому перед операцією важливо позбутися карієсу, упорядкувати ясна, замінити пломби. Ми додатково проводимо комп’ютерну томографію щелепи, щоб унеможливити наявність кіст і гранульом, зрозуміти, чи потрібне нарощування кісткової тканини.
 • Операція. Хірургічний етап триватиме максимум 15-20 хвилин. Лікар зробить анестезію, надсіче ясна, встановить імплант у лунку. Далі поставить заглушку на частину металевого штифта, що виступає, і накладе шви.
 • Встановлення абатменту. На приживлення імплантів Bauers потрібно 4-6 місяців. Лікар формує ясна навколо майбутніх зубів і запускає процес виготовлення абатментів.
 • Фіксація коронки. На останньому етапі виготовляється та встановлюється штучна коронка. Вона ідеально імітує «рідні» зуби, тому в дзеркалі ви побачите гарну білу усмішку.

Середній термін служби імплантів Bauers складає 10-15 років. При правильній гігієні ротової порожнини, регулярному проходженні оглядів і своєчасному лікуванні стоматологічних захворювань штучні зуби здатні прослужити набагато довше.

Імпланти Bauers 2

Збереження естетичних та функціональних властивостей імплантів Bauers


Після встановлення імплантів Bauers наші лікарі нададуть докладні рекомендації, які дозволяють зберегти конструкції в ідеальному стані. До загальних рекомендацій відноситься регулярне чищення, використання ополіскувача та зубної нитки після кожного прийому їжі, проходження огляду та професійного чищення раз на півроку.

Зі свого боку лікарі клініки DentArt гарантують проведення імплантології у Дніпрі на найвищому рівні. Ми допоможемо відновити привабливу та здорову усмішку, якщо ви навіть зіткнулися із втратою кількох зубів. З огляду на використання конструкцій українського виробництва вартість установки імплантів Bauers буде набагато нижчою, ніж використання зарубіжних продуктів.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00