СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Стоматолог ортодонт у Дніпропетровську. Встановити лінгвальні брекети | ДентАрт

Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається вивченням та лікуванням щелепно-лицевого скелета. Нерівність зубів призводить до проблем під час гігієнічних процедур, стає причиною раннього розвитку карієсу та пародонтиту. Ортодонт усуває проблему неправильного прикусу, забезпечує людям гарну посмішку, яка прослужить довгі роки.

ЗМІСТ

 1. Чому виникає неправильний прикус?
 2. Правильний прикус у будь-якому віці
 3. Способи лікування неправильного прикусу
 4. Скорочення тривалості лікування із збереженням високого результату

 

ПослугаЦіна
Консультація (план лікування, оглядовий набір)100 грн.
Регулярний огляд (наших постійних пацієнтів 1 раз на рік)Безкоштовно
Комплексна анестезія (Mepivastesin, Septanest)150 грн.
Професійна гігієна (методика Air Flow)від 800 грн.
Лікування карієсу-ICON (без препарування)450 грн.
Відбілювання зубів (за системою ZOOM або Beyond II)від 3500 грн.
Видалення зуба (видалення корінних зубів)380 грн.
Анти-СНІД (Індивідуальний набір)50 грн.
Обробка каналу+анестезія від 320 грн.
Постановка тимчасової пломби 30 грн.
Розпломбуваннявід 200 грн.
Видалення молочного зуба 200 грн.
Видалення зуба мудрості480 грн.
Коронкавід 900 грн.
Знімний протезвід 3000 грн.

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Чому виникає неправильний прикус?


Головна причина – шкідливі звички, що сформувалися у ранньому віці. Під час сну діти часто смокчуть палець, що для батьків є цілком нормальним явищем. Така невинна звичка призводить до того, що зуби відсуваються. Результат – неправильне формування прикусу, подальші проблеми зі здоров'ям .

Стоматологи ортодонти клініки «ДентАрт» виділяють ще кілька причин неправильного прикусу:

 • Низька активність під час ссання грудей. Якщо при природному вигодовуванні дитина малоактивна, то щелепа вирівняється не в повному обсязі.
 • Велика дірочка в соску. Якщо при штучному вигодовуванні дірочка велика, то відпаде необхідність активних жувальних і смоктальних рухах. Відсутність зусиль для висмоктування призведе до зупинки розвитку щелепи.
 • Сон у одній позі. Батьки повинні стежити, щоб дитина не спала постійно в одній позі, контролювати її становище.
 • Зіпсована постава. Неправильне положення відсуває голову вперед тулуба, провокуючи деформацію щелепи.
 • Порушення носового дихання. Розвиток щелепи проходить з відхиленнями, якщо носове дихання порушено, а рот постійно відкритий.

Проблеми із прикусом починаються саме у ранньому віці. Ортодонти рекомендують займатися лікуванням у момент формування прикусу. У цей період воно проходить набагато швидше, легше та ефективніше.

Правильний прикус у будь-якому віці


Нерівні зуби та неправильний прикус заважають у повсякденному житті. Деякі настільки зациклюються на цій проблемі, що починають комплексувати, уникати спілкування з новими людьми. Але не потрібно опускати руки, якщо вам не вдалося зайнятися лікуванням у період формування зубощелепної системи.

Для ефективного лікування у будь-якому віці сучасні стоматологи ортодонти використовують брекет-системи. Вони допомагають дітям та дорослим досягти правильного прикусу, рівних зубів. Багато залежить від кількості зубів та стану тканин пародонту.

Старшим людям важче пристосуватися до тривалого процесу, але вони теж можуть виправити криві зуби. Безпосереднє оточення зуба прямо впливає на проведення ортодонтичного лікування у дорослих пацієнтів.

Способи лікування неправильного прикусу


Ортодонтичне лікування проводиться за двома основними системами: знімні (прозорі капи, пластини) та незнімні (брекети). Останній спосіб найпоширеніший, адже дозволяє впоратися навіть із надто кривими зубами. Ортодонти у клініці естетичної стоматології пропонують брекети вестибулярної та лінгвальної групи.

Є три основні види систем:

 • Металеві. Популярні за рахунок низької ціни. Є металеві варіанти з білим покриттям, що робить їх непомітними. Вони надійні та міцні, дискомфорт відчувається лише перші 2-3 дні.
 • Керамічні. Вони зливаються із зубами, тому ідеально підходять публічним людям. Виготовляються індивідуально кожному за пацієнта. Вони міцні, мають закруглену форму, тому не травмують ротову порожнину.
 • Пластикові. Найбільш доступні брекети. Низька ціна негативно позначилася на якості, зробивши їх тендітними та недовговічними. Але така система менш болісна і непомітна.

Вибір слід робити разом із стоматологом ортодонтом, ґрунтуючись на стані зубів, естетичному вигляді та матеріальних можливостях. У нашій клініці ми проводимо консультації, відповідаючи на запитання пацієнтів, допомагаючи вибрати оптимальний варіант.

ДентАрт – скорочення тривалості лікування із збереженням високого результату


Тривалість лікування залежить стану зубів пацієнта. Вона визначається для кожної людини індивідуально після огляду та консультації у ортодонту. У середньому досягти правильного прикусу, рівних зубів, гарної посмішки можна через 1,5-2 роки. У важких випадках процес триває три роки.

У клініці естетичної стоматології «ДентАрт» послуги ортодонту доступні для пацієнтів із будь-яким рівнем доходу. Наші стоматологи пропонують найбільш підходящу систему, ґрунтуючись на бажаннях людини.

Ми не кидаємо пацієнтів після встановлення конструкції. Детальні рекомендації щодо харчування та гігієни допомагають прискорити процес лікування, уникнути проблем. Спільна робота стоматолога ортодонта та пацієнта дозволяє досягти бажаних результатів .

Забота о ваших зубах
Професиональные доктора
Современные технологии
Работаем каждый день
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00