СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Металеві брекети установка у стоматології Дніпро | ДентАрт

Далеко не кожну людину природа нагороджує ідеально рівними зубами. Впоратися з деформаціями прикусу та зубними аномаліями дозволяють металеві брекети. У стоматології DentArt встановлюють ефективні та надійні брекет-системи та допомагають за короткий проміжок часу звикнути до конструкцій та правильно доглядати за ними.

ЗМІСТ

 1. Коли потрібна установка?
 2. Чим металеві брекети кращі?
 3. Як відбувається встановлення?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Коли потрібна установка?


Металеві брекети – це ортодонтичні конструкції, які встановлюються на зубний ряд. Постійний тиск на потрібні ділянки сприяє вирівнюванню зубів. Система дозволяє здійснювати зміни в різних напрямках, занурення глибше в щелепу та поворот зубних одиниць навколо осі.

Якщо раніше подібні конструкції були громіздкими, завдавали сильного болю, то зараз вони стали набагато меншими, акуратнішими і комфортнішими. Установка металевих брекетів потрібна у таких випадках:

 • скупченість зубів;
 • висування чи повороти зубних одиниць;
 • неправильний прикус;
 • наявність значних щілин у ротовій порожнині.

Більшість людей бачать винятково естетичну проблему. Однак, відсутність виправлення неправильного прикусу поступово призводить до дефектів мови, стирання емалі, мікротравм у порожнині рота, неконтрольованого скреготу зубами. Часто відсутність стоматологічного лікування стає причиною появи постійних головних болей, проблем із шлунково-кишковим трактом.

Чим металеві брекети кращі?


Сучасна стоматологія дає можливість вирішити навіть найсильніші зубні аномалії. У зубних клініках пропонують лікування металевими, керамічними, лінгвальними, пластиковими та сапфіровими конструкціями.

Кожен вид має свої плюси та мінуси, показання та протипоказання. Незважаючи на помітність, металеві брекети набагато кращі за інші системи:

 • допомагають вирівняти зуби за 1,5-2 роки;
 • коштують набагато дешевше за інші конструкції;
 • здатні виправити практично будь-які патології зубного ряду;
 • саморегулююча металева брекет-система на чверть зменшує термін лікування;
 • стійкі до фарбування;
 • мають високу міцність;
 • дозволяють провести лікування без порушення в естетиці обличчя.

До сучасних ортодонтичних конструкцій можна звикнути буквально за 2-3 дні. Невеликий дискомфорт компенсується рівними та красивими зубами. Ви не тільки зможете позбутися скупченості та кривизни зубів, дрібних і великих щілин, але й запобігти розвитку серйозних стоматологічних захворювань.

Як відбувається встановлення?


На перших етапах проводиться первинний огляд, а потім – діагностика. На основі результатів діагностики вибирається оптимальна система та проєктується траєкторія вирівнювання прикусу.

Перед процедурою видаляється карієс, наліт та зубні відкладення, усуваються патології. Після підготовчих процедур лікар переходить до встановлення металевих брекетів:

 1. Знімає цифровий зліпок. У лабораторії фахівці виготовляють повнорозмірну модель.
 2. Проводить професійне чищення зубів.
 3. Наносить спеціальний клей для фіксації брекетів на поверхні зубів.
 4. По черзі на кожний зуб встановлює брекети.
 5. Позбавляється залишків клею.
 6. Впливає на поверхню спеціальним світлом для затвердіння адгезиву.

Після встановлення класичної або саморегулюючої металевої брекет-системи лікарі продовжують спостерігати за пацієнтами. Для підтягування дуги потрібно щомісяця відвідувати стоматолога. Для запобігання карієсу, збереження привабливого зовнішнього вигляду рекомендується раз на три місяці проходити професійне чищення зубів.

Під час носіння та після зняття металевих брекетів ми даємо індивідуальні рекомендації щодо харчування та догляду за ротовою порожниною. Витрачений час, зусилля та кошти компенсуються здоровою та красивою усмішкою, відсутністю дефектів дикції, запобіганням розвитку стоматологічних захворювань.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00