СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Сапфірові брекети на зуби у Дніпрі, ціни на встановлення | ДентАрт

Якщо раніше люди приховували брекет-системи, побоюючись насмішок і глузувань, зараз – намагаються підкреслити таку стильну та модну прикрасу. Сапфірові брекети дозволяють виправити прикус, вирівняти зуби та зменшити проміжки між ними, приховавши процес лікування від оточуючих. Якщо хочете виділитись, конструкція підкреслить білизну усмішки, яскраво граючи на сонці.

ЗМІСТ

 1. Переваги та недоліки сапфірових брекетів
 2. Вирівнювання зубів сапфіровими брекетами
 3. Догляд за сапфіровими брекетами

 

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Переваги та недоліки сапфірових брекетів


Сучасні металеві брекети вже давно перестали бути громіздкими та негарними, зате також ефективно допомагають виправити прикус та неправильне положення зубів. Однак, вони надто помітні, можуть викликати алергічні реакції та дратувати слизову оболонку.

Якщо хочете отримати гарну усмішку, не привертаючи зайвої уваги, радимо носити брекети сапфірові. Для їх створення використовується штучний сапфір медичного призначення, завдяки чому на виході отримуються прозорі та безбарвні кристали, які практично не помітні на зубах. Якщо на них потрапляють промені сонця, ті починають переливатися, підкреслюючи білу усмішку.

Установка сапфірових брекетів має кілька ключових переваг:

 • Малопомітні на зубах. Максимально приховати конструкцію від оточуючих допомагає використання ортодонтичної дуги, яка покрита полімерним матеріалом у тон зубів.
 • Наголошують на усмішці. При денному та штучному світлі матеріал переливається, створюючи додатковий естетичний ефект, підкреслюючи білу усмішку.
 • Міцні. Завдяки монокристалічній структурі матеріалу, сапфірові брекети за своєю міцністю не поступаються металевим аналогам.
 • Безпечні. На відміну від класичних конструкцій з металу, гіпоалергенні сапфірові брекети не травмують слизову та язик.
 • Комфортні. До них легко і швидко звикнути, завдяки обтічній формі без гострих кутів.

Сапфірові брекети здатні впоратися зі складними аномаліями прикусу, проте через середній тиск на щелепу, лікування триває набагато довше, ніж при носінні металевих конструкцій. Якщо зуби мають темніший відтінок, краще поставити керамічні брекети, оскільки моделі із сапфіру будуть надто помітні.

Вирівнювання зубів сапфіровими брекетами


На першому етапі лікар здійснює огляд ротової порожнини, готує пацієнта. Він робить рентген та панорамний знімок зубів, оцінює викривлення, визначає протипоказання.

Якщо є стоматологічні ускладнення та захворювання, наприклад, карієс або наліт, то потрібно пройти попереднє лікування. Щоб видалити зубні відкладення, позбутися жовтої емалі, проводиться професійне чищення зубів Air Flow.

Встановлення сапфірових брекетів починається з процесу їх виготовлення у спеціальній лабораторії. Спочатку лікар закріплює замочки до зубів спеціальним стоматологічним клеєм, після – вставляє в них дугу, закріплює за допомогою кліпс або лігатур.

Щоб зберігався необхідний тиск, потрібно приходити на контрольні огляди, на яких лікар регулює систему або замінює дуги жорсткішими. Для збереження отриманого результату після зняття брекет-системи слід носити спеціальні капи або пластини.

Вартість встановлення сапфірових брекетів залежить від конкретної проблеми, моделі та складності виготовлення конструкції, необхідності попереднього лікування. У нашій стоматологічній клініці DentArt після професійного обстеження лікар зможе визначити точну суму витрат на лікування, відповість на всі запитання, складе план лікування.

Догляд за сапфіровими брекетами


Крім планових оглядів раз на 1-2 місяці, потрібно правильно доглядати встановлену брекет-систему. Процес практично нічим не відрізняється від догляду за металевими конструкціями. Крім того, наші лікарі розкажуть про харчування та гігієнічні процедури під час лікування.

До загальних рекомендацій варто віднести:

 • Проведення повноцінних гігієнічних процедур вранці та ввечері.
 • Використання іригатора, йоржика та інших стоматологічних інструментів для очищення міжзубних проміжків.
 • Регулярне чищення конструкції спеціальною щіткою.
 • Обережне вживання або повна відмова від деяких твердих продуктів, таких як горіхи, яблука, сухарі.
 • Обмежене вживання продуктів та напоїв з барвниками.
 • Відмова від липких продуктів, що тягнуться, на зразок іриски, жуйки, нуги.

Виконання всіх вищеописаних рекомендацій та індивідуальних порад стоматолога дозволить уникнути пігментації, карієсу та інших стоматологічних захворювань. Протягом усього курсу лікування сапфірові брекети не принесуть дискомфорту, а результатом стане правильний прикус, рівні та красиві зуби.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00