СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Цирконієві коронки у стоматології Дніпро | ДентАрт

У стоматології є низка технологій, що дозволяють зберегти частково зруйновані зуби. Цирконієві коронки дали можливість повернути красиву та здорову усмішку, уникнувши виникнення алергічної реакції та змін у яснах. Основними перевагами цього виду протезування наші пацієнти назвали довговічність, привабливість та мінімальне обточування.

ЗМІСТ

 1. Переваги
 2. Показання до застосування
 3. Встановлення в клініці DentArt

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Переваги цирконієвих коронок


Відсутність щоденного чищення ротової порожнини, неправильне харчування та шкідливі звички здатні призвести до появи стоматологічних захворювань, наприклад карієсу. Внаслідок суттєвого ураження розпочнеться поступове руйнування зуба. Установка незнімного протезу дасть змогу зміцнити зуб, продовжити його життя.

Цирконієві коронки – це ефективний вид протезування, що дозволяє безпечно повернути привабливий зовнішній вигляд. Їх створюють за допомогою спеціального комп’ютерного обладнання, завдяки чому конструкція повністю імітує форму, текстуру та колір зубної емалі.

Установка цирконієвих коронок потрібна з низки причин:

 • Біосумісність. Безметалеві конструкції з діоксиду цирконію ідеально підходять навіть людям з алергією на метали.
 • Міцність. За міцністю вироби практично не поступаються класичним металевим імплантам. Вони підходять як для передніх зубів, так і для жувальних.
 • Естетичність. При виробництві підбирається білий колір, завдяки чому конструкції виглядають привабливо, а відтінок максимально природно при будь-якому освітленні.
 • Комфорт. Жодних больових відчуттів та почервонінь під час та після фіксації виробів.
 • Мінімальне обточування зубів. Товщина каркасу всього 0,4 мм, тому потрібна мінімальна обробка твердих тканин.

Моделювання конструкцій на комп’ютері – це важливий етап перед виготовленням. Використання цифрових технологій дозволяє нашим лікарям зробити з’єднання між зубом та виробом максимально точним.

Показання до застосування


Коронки з діоксиду цирконію відносяться до безметалевої кераміки. Такі системи набагато міцніші, безпечніші і комфортніші, ніж звичайна кераміка. Для встановлення потрібно мінімальне обточування зуба без видалення нерву, що дозволяє застосовувати їх у різних ситуаціях, при цьому не боятися ускладнень у вигляді запальних процесів.

Показання до встановлення цирконієвих коронок:

 • Поразка зубів карієсом понад 50%.
 • Наявність видимих ​​тріщин та сколів.
 • Сильне потемніння емалі, при якому не може допомогти навіть професійне відбілювання.
 • Коли потрібне протезування зубів, проте є алергія на метал або інші матеріали.
 • Цирконієві брекети часто використовують для фіксації висоти прикусу.
 • Необхідність протезування передніх зубів, коли на перше місце виходить естетична складова.

Клініка DentArt працює щодня. Якщо помітили якесь із показань у себе, тоді запишіться на прийом, пройдіть обстеження, отримайте повноцінну консультацію та план лікування. Ми проведемо лікування, дамо індивідуальні рекомендації для збереження результату.

Встановлення в клініці DentArt


Від цього виду протезування слід відмовитися пацієнтам, які мають глибокий прикус, ослаблений імунітет, мимовільний скрегіт або запальні процеси у порожнині рота. Однак варто пам’ятати, що одні проблеми можна виправити, інші не надають серйозного впливу при дотриманні певних правил. Остаточне рішення приймається після обстеження та консультації у лікаря.

Якщо після огляду, діагностики та лікування захворювань допускається використання цього виду протезування, лікар переходить до встановлення цирконієвих коронок:

 1. Обточує зуби для подальшої фіксації конструкцій.
 2. Знімає зліпки та відправляє їх до лабораторії. На деякий час встановлює пацієнтові коронки.
 3. Підбирає відтінок, який має ідеально підходити під колір емалі здорових зубів.
 4. У лабораторії спеціалісти виготовляють вироби.
 5. Лікар проводить примірку та корекцію першого варіанту, погоджує з пацієнтом загальний зовнішній вигляд.
 6. Фіксує готові вироби за допомогою стоматологічного цементу.

Перед встановленням цирконієвих коронок наші лікарі проведуть комплексне обстеження, вилікують ротову порожнину, включаючи карієс та захворювання ясен. Таке комплексне лікування дозволить уникнути стоматологічних захворювань, продовжити термін служби готових виробів.

Досвід лікарів клініки DentArt показав, що середній термін служби цирконієвих коронок – 10-15 років. Наші фахівці створюють точні зліпки, тому конструкції щільно прилягають до зубів, мають привабливий вигляд. Після встановлення ми дамо індивідуальні рекомендації, щоб вироби прослужили набагато довше!

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00