СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Протезування зубів на імплантах у Дніпрі, ціна імплантів | ДентАрт

Нещасний випадок, бійка, погана гігієна – втратити зуб може кожен. Протезування на імплантах дозволяє знайти нові зуби, уникнувши осідання та стирання кісткових тканин. Лікарі клініки естетичної стоматології «ДентАрт» відновлюють їхній зовнішній вигляд та функціональну активність. Сучасне обладнання та досвід стоматологів дозволяє забезпечити тривалий термін служби протезів.

ЗМІСТ

 1. Що таке зубні протези на імплантах?
 2. Коли потрібно проводити?
 3. Як відбувається процес імплантації?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Що таке зубні протези на імплантах?


Протезування на імплантахПротезування на імплантах – безпечний спосіб відновити зубний ряд, уникнувши розвитку хвороб ротової порожнини. Встановлений імплант виглядає естетично та природно.

Традиційне протезування з'явилося набагато раніше ніж протези на імплантах. До класичної методики люди вже звикли, тому їм складно довіритись новій процедурі. При цьому клієнти клініки "ДентАрт" вже давно переконалися в ефективності цієї методики:

 • немає потреби обробляти сусідні зуби;
 • повернення красивої та здорової посмішки;
 • жувальні функції відновлюються без впливу на інтенсивність та ретельність пережовування їжі;
 • не спотворюють мову;
 • імпланти міцно сидять у щелепі;
 • не змінюють форму особи.

Процедура дозволяє уникнути закріплення протеза, тому здорові зуби не виконуватимуть роль опорних. За рахунок відсутності обробки механічним шляхом ви збережете функціональну активність всього зубного ряду.

Коли потрібно проводити протезування?


Процедура продовжує набирати популярності, особливо як альтернатива мостоподібним протезам. Сусідні зуби залишаються в цілості та безпеці, тому що лікар не піддає їх препаруванню та іншій механічній обробці, на відміну від встановлення моста.

Встановлювати протези на імплантах слід у таких випадках:

 • Відсутній один зуб . Поповнити його втрату допоможе установка імпланту, на якій фіксується коронка з металокераміки або безметаловий варіант.
 • Відсутні кілька зубів поспіль . У разі лікар ставить кілька зубних протезів на імплантах. Можна навіть відновити не 2-3 зубні одиниці, а їхню велику кількість, аж до повної беззубості.
 • Втрата крайніх зубів . Традиційне протезування у такому разі неефективне, адже кінцеві дефекти не дозволяють міцно зафіксувати конструкцію.

Потрібно обов'язково враховувати протипоказання, яких у протезів на імплантах дуже багато. Серед ключових протипоказань слід виділити хронічні захворювання, хвороби нервової системи, пухлини та бруксизм. Забороняється встановлення конструкції вагітним та людям зі шкідливими звичками.

процес імплантації

Як відбувається процес імплантації у клініці «ДентАрт»?


Нашим головним завданням є безпечне, комфортне та ефективне лікування. У нас працюють лікарі з вищою освітою, досвідом у найкращих лікарнях України. За рахунок використання сучасного європейського обладнання та перевірених матеріалів ми можемо гарантувати довговічність конструкцій.

Ми практикуємо два види протезування на імплантах:

 • Умовно-знімне . Лікар чіпляє протез за 2-4 імпланти. Для надійної фіксації використовуються спеціальні кріплення.
 • Повністю незнімне . Використовується для встановлення 6+ імплантів. Надалі лікар встановить ними незнімні коронки, а основою послужать мостоподібні конструкції.

Ми враховуємо особливості пацієнта, щоб лікування пройшло безпечно, дало бажаний результат. Стоматологи клініки «ДентАрт» встановлюють зубні протези на імплантах, які виглядають природно, знижують навантаження, запобігають появі проблем із дикцією.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00