СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування карієсу в стоматології Дніпро | ДентАрт

Методика ICON - збереження тканин зубів без бормошини, що дзижчить, неприємних і хворобливих відчуттів. Лікування карієсу проводиться на ранніх стадіях, дозволяючи позбутися препарування та болю, заощадити гроші на дорогих операціях. Процедура має певні нюанси, про які розповіли спеціалісти клініки естетичної стоматології Дентарт.

ЗМІСТ

 1. Особливості лікування
 2. Як позбутися карієсу?
 3. Як допомагає ендодонтичне лікування?
 4. Естетична стоматологія

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Особливості лікування карієсу


Дане захворювання є однією з найчастіших причин звернення до стоматолога . Поразка твердих тканин починається з руйнування емалі, але швидко розвивається та поширюється вглиб. У людини починають утворюватися порожнини, приєднуються ускладнення, що призводить до втрати зуба.

За відсутності лікування карієсу бактерії починають впливати на тверді тканини зуба. Є кілька причин розвитку цієї хвороби:

 • відсутність щоденного чищення;
 • прийом величезної кількості м'якої їжі та нестача сирих овочів;
 • нестача вітамінів в організмі;
 • перенесені у дитинстві серйозні хвороби – рахіт чи туберкульоз;
 • зниження імунітету.

Якщо пацієнт відмовляється від лікування, то захворювання починає швидко прогресувати. На першій стадії зубна емаль поступово стає м'якою, на другій починає руйнуватися дентин, пошкодження зуба прискорюється і розростається. Захворювання може глибоко пошкодити зуб, торкнутися нижньої частини, перерости в пульпіт.

Як позбутися карієсу?


Спочатку потрібно переконатися у наявності саме цієї хвороби. Ознаками є поява темних точок та шорсткості на зубах, сильного болю при їді, неприємного запаху з рота. Якщо ви помітили ці ознаки, слід негайно звернутися до стоматолога.

Найбільш ефективний спосіб лікування карієсу без свердління зуба – метод ICON. Айкон особливо ефективний на ранніх стадіях, коли на емалі ще немає порожнини, а ураження тканин можна визначити за допомогою рентгенологічного дослідження.

Серед переваг методики ICON фахівці клініки естетичної стоматології Дентарт виділяють:

 • одне відвідування, у середньому процедура триває 25-30 хвилин;
 • процедура проходить без хворобливих відчуттів, стоматолог не використовує знеболювальне та бормашину;
 • здорові ділянки не зазнають навантажень;
 • поверхня зберігає форму та колір.

Основна причина появи та розвитку карієсу – відсутність належної гігієни ротової порожнини. Викликати цю хворобу може тривале носіння брекетів. Вона часто з'являється у важкодоступних місцях, через що традиційне лікування карієсу не завжди приносить бажаний ефект.

ICON у таких випадках допомагає безболісно та швидко зробити зуби здоровими. У ході процедури стоматологи використовують спеціальний полімер, який проникає у уражену зону та запечатує пори. Після використання даної методики, тендітна та пориста емаль знову стає щільною та твердою.

Додатково методика Айкон відновлює прозорість емалі та колір зуба. Принцип інфільтрації вже давно підтверджено міжнародними дослідженнями. Цей спосіб використовується в Європі, США та Японії.

Як допомагає ендодонтичне лікування?


Найбільш складним об'єктом для лікування є корінь зуба. Стоматолог може зазирнути у нього лише з допомогою спеціального устаткування. Процес обробки та пломбування зуба утруднюється неоднорідністю каналів кореня.

Сучасне ендодонтичне лікування – це лікування кореневих каналів, яке проводиться за карієсу, пульпіту та періодонтиту. Від якості проведеної процедури залежить термін служіння вилікуваного зуба та збереження на ньому реставрації.

При використанні методики стоматолог проводить механічну та медикаментозну обробку, пломбування каналів. У клініці естетичної стоматології ДентАрт під час процедури лікар:

 1. Видаляє пульпу.
 2. Очищає камери та кореневі канали.
 3. Формує канали.
 4. Пломбує канали.

Для діагностики та лікування кореневих каналів у нашій клініці є необхідне обладнання. Технічне оснащення дозволяє вивчити навіть важкодоступні місця, а досвідчені стоматологи швидко і якісно вирішити проблему будь-якої складності.

Естетична стоматологія – досягнення природної краси зубів


Бурмашина, що дзижчить, хворобливі відчуття при процедурі, масивні пломби, металеві коронки – ці моменти відлякують людей від лікування карієсу та інших хвороб.

У клініці естетичної стоматології "ДентАрт" ми приділяємо особливу увагу естетиці. Реставрація зубів у Дніпрі проходить без свердління та інших неприємних моментів. Ми допомагаємо пацієнтам досягти природної краси зубів.

Звернувшись до клініки естетичної стоматології, ви зможете позбавитися всіх дефектів. Наші фахівці підберуть необхідні методики та матеріали для реставрації, щоб ви змогли радувати себе та оточуючих красивою усмішкою!

Забота о ваших зубах
Професиональные доктора
Современные технологии
Работаем каждый день
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00