СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Художня реставрація зубів у стоматології Дніпро | ДентАрт

Художня реставрація – це гуманний та недорогий метод відновлення зубів. Він дозволяє змінити форму, колір і положення, зменшити або позбутися щілин. Стоматологи клініки «ДентАрт» безпечно проводять процедуру, видаляючи виключно нежиттєздатну тканину в області дефекту.

ЗМІСТ

 1. Коли потрібне проведення
 2. Якими методами можна виконати
 3. Чому слід звертатися до стоматологів клініки «ДентАрт»?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Коли потрібне проведення?


Художня Реставрація ЗубовХудожня реставрація проводиться для правильного відновлення зуба, збереження гарного вигляду та функціональних властивостей. Якщо порівнювати з класичним протезуванням, така процедура переноситься набагато легше.

Художню реставрацію передніх чи кривих зубів слід проводити, коли виявлено:

 • сколи та тріщини;
 • пігментація емалі;
 • розширені міжзубні проміжки – щербинки;
 • карієс;
 • нерівна форма.

Врахуйте, що реставрація передніх чи кривих зубів не є заміною ортопедичного чи ортодонтичного лікування. Ми застосовуємо всі три напрямки в стоматології, підбираючи на консультації той, який вам знадобиться для позбавлення від дефектів.

Якими способами можна виконати?


У клініці "ДентАрт" використовується два методи. При прямому відновленні лікар поступово наносить матеріал, моделюючи новий зуб. Кожен етап супроводжується впливом спеціальною лампою, що дозволяє затвердіти композиту.

При проведенні лікар використовує спеціальні інструменти для утворення природних борозенок, горбків, заглиблень та тріщин. Він створює жувальні поверхні, може змінити колір чи форму.

Основна перевага – відсутність необхідності постійно відвідувати стоматолога . Якщо випадок не запущено, здійснити художню реставрацію зубів можна за один візит. На відновлення одного елемента піде в середньому від 15 до 60 хвилин.

При непрямій художній реставрації кривих чи передніх зубів акцент робиться на використанні вінірів. Проводиться підготовка до процедури, далі стоматолог знімає зліпок, потім кілька днів нові зуби створюють у лабораторії. Потім встановлюються готові вініри.

Такий метод художньої доцільно використовувати, коли є нерівна поверхня або спостерігається зміни кольору. Він дозволяє зробити ідеальну посмішку, але не може бути використаний при неправильному прикусі, заняття екстремальним спортом або відсутності жувальних зубів.

методи художньої реставрації

Чому слід звертатися до стоматологів клініки «ДентАрт»?


Ми проводимо консультацію, обстеження, підбираємо лікування залежно від вашої ситуації. Наприклад, в одному випадку доцільно виконувати лише художню реставрацію передніх зубів, в іншому – комплексне лікування.

Звертаючись до нас, ви отримуєте низку вигод:

 • Професійні лікарі. Наші стоматологи мають сертифікати, з якими ви можете ознайомитись прямо на сайті. Регулярне підвищення кваліфікації дозволяє використовувати сучасні методи художньої реставрації кривих і передніх зубів.
 • Безпечне лікування. Для запобігання ризику інфікування ми використовуємо стерильні набори та дезінфіковані інструменти.
 • Офісні кабінети. Приємне оформлення кабінету дозволяє розслабитися та спокійно перенести процедуру.
 • Комплекс послуг. Якщо перед художньою реставрацією зубів потрібно позбавитися інших проблем у порожнині рота або потрібне комплексне лікування, ви можете зробити все у клініці «ДентАрт». У нас є відбілювання, профілактика, імплантологія та інші послуги.

Після проведення процедури важливо доглядати нові зуби. Ми грамотно проведемо процедуру, складемо список рекомендацій, дотримання яких збереже отриманий результат. Для знайомства з лікарями та консультації зателефонуйте за вказаними номерами або напишіть у форму зворотного зв'язку.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00