СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування гінгівіту в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Запальне захворювання ротової порожнини без торкання зубодесневого з’єднання у стоматології називається гінгівітом. Недуга може мати гострий чи хронічний характер. Гінгівіт протікає на окремій ділянці (локально) або торкається всіх ясен. Виявляється захворювання у будь-якому віці. Викликати розвиток патології можуть інфекції, механічні ушкодження. Частими симптомами хвороби є набряки, неприємний запах із рота та кровоточивість ясен.. Вчасно не проведене лікування гінгівіту призводить до пародонтиту та втрати зубів.

Зміст

 1. Лікування гінгівіту у дорослих
 2. Лікування гінгівіту у дітей
 3. Лікування гінгівіту у вагітних
 4. Лікування хронічного гінгівіту

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Лікування гінгівіту у дорослих


До початку терапії лікар визначає причину та форму захворювання. Лікування підбирається кожному пацієнту індивідуально, виходячи з типу патології (катаральний, гіпертрофічний та ін.). Процес терапії за будь-якої форми гінгівіту полягає в наступному:

 • Визначити ступінь ураження за допомогою барвників. Застосування таких складів дозволяє побачити уражені ділянки ясен та оцінити їх масштаб.
 • Пояснити гігієнічні правила. Стоматолог підбирає дорослому пацієнту доглядові засоби, які йому підходять (зубна паста, щітка та ін.).
 • Виконати професійне чищення. Часто фахівці застосовують ультразвукову методику разом з методом Air-Flow – проводиться чищення пігментованого нальоту і зубної бляшки з поверхні зуба.
 • Застосувати медичні препарати для подальшого лікування (плазмотерапія, вектор терапія, лікування тканин пародонту за допомогою гіалуронової кислоти) чи хірургічні процедури.

У дорослих пацієнтів рання діагностика гінгівіту дозволяє позбутися проблеми протягом тижня, в іншому випадку це потребує більш тривалої терапії.

Лікування гінгівіту у дітей


Запалюватись слизова рота може і в дитячому віці. Захворювання в основному з’являється на тлі прорізування зубів, бактеріальних патогенів та неправильного прикусу. Гінгівіт у дітей може протікати разом із стоматитом (гінгівостоматит). Щоб не пропустити початок розвитку захворювання, за найменшої підозри завітайте до дитячого стоматологічного кабінету. Лікування гінгівіту залежить від віку дітей.

 1. У дитини до двох років до патології може призвести прорізування зубів. При розчісуванні ураженої ясна можливе занесення мікробів. Щоб не пропустити початок захворювання, слідкуйте за прорізуванням зубів. В основному рекомендується лікувати санацією ротової порожнини малюка із прийомом протизапальних препаратів (тільки за призначенням лікаря).
 2. Для дитини старше 2 років застосовується консервативне лікування гінгівіту, що складається з:
   1. видалення нальоту на зубах;
   1. корекції прикусу;
   1. навчання правильному догляду за ротовою порожниною;
   1. протизапальної терапії.
 3. Підлітку призначається комплексне лікування гінгівіту, спрямоване на видалення каріозних уражень, профгігієна ротової порожнини та дотримання режиму харчування.

Лікування гінгівіту у вагітних


У зв’язку з гормональними змінами значно зростає ризик розвитку захворювання під час вагітності. У цей час відбувається збій у процесах:

 • слиновиділення;
 • засвоєння корисних речовин (наприклад, вітамінів);
 • утворення кислотності слини.

Це сприяє зростанню бактерій, які спричиняють запалення. При вагітності можуть розвинутись такі форми гінгівіту:

 • Катаральна. Належить до найлегшого виду.
 • Виразкова. Виникає на фоні сильного стресу. Терапія складна та триває тривалий час.
 • Гіпертрофічна. Характеризується сильною кровоточивістю та набряклістю ясен. У важких випадках показано гінгівопластику.

За перших підозр на захворювання вагітним жінкам рекомендується звернутися до фахівця. Стоматолог встановить причину, форму патології та призначить ефективне лікування гінгівіту, яке включає:

 • гігієну зубів;
 • протизапальні засоби;
 • профілактику.

Якщо не лікувати гінгівіт у вагітних, можна зіткнутися з кандидозним стоматитом і пародонтитом.

Лікування хронічного гінгівіту


Хронічні форми патології протікають повільно, без гострих проявів. Однак періодично можуть загострюватись. Хронічний гінгівіт лікується за спеціально розробленою схемою. Етапи терапії включають:

 1. Обробку ротової порожнини антисептиками (наприклад, промивання зубоясенних кишень та ін.).
 2. Видалення нальоту (професійна гігієна зубів).
 3. Застосування гормональних мазей для зняття набряків, антибактеріальних/противірусних засобів, протизапальних препаратів, аналгетичних медикаментів (при необхідності).

Якщо у вас з’явилися кровоточивість, набряклість ясен або інші ознаки запалення, звертайтеся до нашої клініки DentArt до профільних фахівців – гігієніста, стоматолога-пародонтолога. За раннього лікування гінгівіту значно зростуть шанси перемогти захворювання. Наші лікарі знайдуть проблему та призначать ефективну терапію.

Затягування лікування гінгівіту небезпечне ускладненнями, які вимагатимуть більш складної терапії. На сайті клініки можна ознайомитися з прайсом послуг, що надаються.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00