СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування каналів зуба в стоматології: чищення, пломбування | ДентАрт

Відсутність регулярного чищення ротової порожнини призводить до появи карієсу. Ігнорування проблеми прискорює розвиток запалення у пульпі. Лікування каналів зуба – єдиний спосіб його зберегти, уникнувши необхідності вставляти протез. Для безпечного проведення процедури лікарі клініки «ДентАрт» використовують сучасні методики знеболювання та перевірені матеріали.

ЗМІСТ

 1. Від карієсу до запалення – один крок
 2. Як проходить ендодонтичне лікування?
 3. Етапи лікування
 4. Клініка «ДентАрт» – безпечне лікування

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Від карієсу до запалення – один крок


Лікування каналів зубаЗа лікуванням каналів зуба звертаються вже у разі прояву больового синдрому, що виникає переважно вночі. Якщо терпіти, чекаючи, коли біль сам мине, інфекція поступово проникне в кореневий канал, а потім – пошириться на кістку щелепи.

Внаслідок цього виникне періодонтит, який характеризується постійними болями, порушенням сну, підвищенням температури. У найгірших випадках доведеться зіткнутися з напуханням ділянки ясен, щоки та губ.

Необхідність чищення та пломбування каналів пояснюється бактеріями, які потрапляють у порожнину зуба, розмножуються та викликають запальний процес. До проблем може призвести глибокий карієс чи травма. У другий випадок розвиток відбувається без візуальних ушкоджень.

Є кілька ключових симптомів:

 • болючі відчуття без причини, особливо у нічний час доби;
 • виникнення болю при дії холодного чи гарячого;
 • розпухання ясен.

Якщо людина хронічний перебіг запального процесу, ознаки практично відсутні. І тут поставити діагноз може лише лікар. Причиною звернення до лікаря стає карієс, а потім визначається необхідність лікування каналів зуба.

Як проходить ендодонтичне лікування?


Кожна людина має свої особливості будови системи кореневих каналів. Отримати доступ до цієї галузі складно, тому що потрібне сучасне обладнання та досвід стоматолога.

Операція, включаючи чищення зубних каналів, проводиться на малій ділянці. У клініці естетичної стоматології «ДентАрт» працюють лікарі з вищою освітою, необхідними знаннями та досвідом. Вони з ювелірною точністю проводять операції, запобігаючи хворобам кісткових і м'яких тканин.

Лікування каналів зуба складається з таких етапів:

 1. Діагностика . У нас є сучасне обладнання, яке разом професіоналізмом лікарів дозволяє знайти джерело болю.
 2. Ізоляція . Ми ізолюємо решту зубів і рота, запобігаючи потраплянню розчину. Застосування перевірених методик знеболювання та безпечних препаратів позбавить вас дискомфорту.
 3. Чистка . Стоматолог підбирає інструмент, чистить пошкоджені ділянки. Ми діємо максимально обережно, що дозволяє зберегти здорові тканини.
 4. Промивання . Після чищення зубних каналів лікар вимиває їх залишки нервів і мікроорганізмів.
 5. Пломбування . Ідеальне заповнення всіх відгалужень дозволяє позбавитися порожнеч і щілин.

Ми якісно робимо свою роботу, тож вам не доведеться проходити повторне лікування каналів зуба. Неможливо дати стовідсоткову гарантію, але європейське обладнання, знання та досвід наших лікарів позбавить вас дорогих операцій у майбутньому.

безпечне лікування каналів зуба

Клініка «ДентАрт» – безпечне лікування


У клініці естетичної стоматології ми ретельно проводимо чищення та пломбування каналів. Завдяки використанню стерильних приладів та дезінфекції інструментів виключається ризик інфікування. За рахунок матеріалів від провідних виробників України, Європи та США ми можемо дати вам гарантію високої якості робіт, довговічності пломб та протезів.

Серед інших переваг клініки «Дентарт» варто виділити:

 • Перевірені препарати . Використовуються перевірені знеболювальні препарати. Ефективна анестезія виключає болючі відчуття.
 • Якісні матеріали . Дозволяють уникнути виникнення алергії та зміни кольору. Довгий термін служби дає можливість унеможливити повторне чищення каналів зуба, заощадивши вам гроші.
 • Прозорі ціни . Ми проводимо огляд та консультацію. Ціна лікування каналів зуба залежить від складності ситуації.

Головна перевага "ДентАрт" - команда. У клініці естетичної стоматології працюють лікарі з вищими лікарськими категоріями та багаторічним досвідом. Приємне оформлення кабінетів, індивідуальний підхід, безпечні матеріали та інструменти допоможуть провести чищення зубних каналів, позбавивши сильних болів.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00