СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування захворювань пародонту у стоматології | ДентАрт

Мікробні скупчення, які з’являються через недостатній догляд за ротовою порожниною та через шкідливі звички, поступово призводять до гінгівіту. Коли запалення переходить на навколозубні тканини, терміново потрібне лікування пародонтиту. Ігнорування походу до стоматолога призводить до хиткості та рухливості зубів, а після – їх випадання.

ЗМІСТ

 1. Чи справді у вас пародонтит?
 2. Чим небезпечне ігнорування?
 3. Особливості лікування
 4. Лікування пародонтиту – це коштує своїх грошей

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Чи справді у вас пародонтит?


Ви доглядаєте свою ротову порожнину? Ви, напевно, зараз подумали «звичайно, я ж чищу зуби щоранку» або «відразу після їжи жую жуйку». Ось тільки хаотичних рухів зубною щіткою в роті протягом 1-2 хвилин недостатньо для запобігання появі хвороб.

Ми часто самі не помічаємо розвитку захворювань ротової порожнини, поки вони не виявляються дискомфортними відчуттями, кровоточивістю або сильними болями. Запалення ясен – пародонтит – є наслідком гінгівіту, коли починається ураження тканин і ясен, а після – хиткість і випадання зубних компонентів.

Є такі ключові сигнали щодо необхідності лікування пародонтиту:

 • постійна кровотеча ясен, особливо при чищенні щіткою та вживанні твердої їжі;
 • хиткість зубів;
 • пульсація та свербіж під яснами;
 • виділення гною між зубними компонентами та яснами;
 • на емалі спостерігаються тверді відкладення чорного кольору.

Щойно помічаєте вищеописані симптоми, негайно звертайтеся до клініки DentArt. Побоювання, вартість лікування пародонтиту або ще якісь причини не повинні вас зупиняти!

Ми завжди йдемо назустріч пацієнтам, пропонуючи оптимальну ціну, використовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали від відомих виробників. Вашим лікуванням займатимуться лікарі пародонтологи з досвідом 10+ років, які проведуть процедуру безпечно, безболісно, ​​комфортно.

Чим небезпечне ігнорування?


Неправильний або нерегулярний догляд за порожниною рота, куріння, недолік жувального навантаження – це ключові причини виникнення хвороби. І, як ми вже згадували у статті, спочатку можуть бути невеликі похитування, неприємний запах і темні відкладення.

На наступній стадії починається деструкція кісткової тканини, яка призводить до сильного хитання одного або кількох зубів. Якщо ігнорувати звернення до лікаря через високу вартість лікування пародонтиту або з якихось інших причин, то загострення починає проявляти себе серйознішими симптомами:

 • набряк ясен;
 • різке підвищення температури тіла;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • збільшення кількості гнійного виділення;
 • сильний головний біль.

Найнебезпечніше – спочатку у вас не буде дискомфортних відчуттів, хоча захворювання зубів пародонтит продовжить набирати обертів. Почне посилюватися хиткість, що зрештою призведе до випадання зубів.

Особливості лікування пародонтиту


Звертатися до стоматолога потрібно при появі перших симптомів, незважаючи на вартість лікування. І в жодному разі, в гонитві за економією, не можна терпіти або користуватися «бабусиними методами».

Наприклад, на тематичних форумах можна знайти масу рецептів мазей та настоянок. Вони, у кращому разі, на якийсь час послаблять больові відчуття, а у гіршому – ускладнюють ситуацію. В результаті, процес розвитку прискориться, почнуть розвиватись інші захворювання ротової порожнини.

Команда лікарів клініки DentArt гарантує високу якість послуг. Процес проходить так:

 1. Консультація пародонтолога. Лікар повинен переконатися, чи є у вас це захворювання, і на якій стадії воно знаходиться. Далі він складає план лікування.
 2. Чистка. Причиною запалення є затверділий наліт. Саме тому, перед початком лікуванням пародонтиту, ми проводимо професійне чищення за допомогою методики Air Flow – суміші із води та абразивних речовин. Вона допомагає позбутися зубного каменю, потемніння емалі, запобігти розвитку інших захворювань ротової порожнини.
 3. Медикаментозне лікування. Лікар позбавився відкладень, але запалені ясна продовжують кровоточити. Використання антисептиків місцевого застосування дозволяє запобігти поширенню запалення на інші тканини.
 4. Плазмотерапія. Щоб прискорити процес відновлення пошкоджених тканин ротової порожнини, лікар використовує кров пацієнта. Організм швидко приймає власні клітини, активізуючи процеси загоєння та зміцнення імунітету. Використання методу автоматично виключає індивідуальну непереносимість та можливу алергічну реакцію.
 5. Вектор терапія. Система дозволяє передавати енергію ультразвукових хвиль так, щоб стоматолог повністю контролював роботу. Він безпечно позбавиться зубних бляшок і каменю, нейтралізує бактерії, які викликають захворювання пародонту.
 6. Хірургічне лікування пародонтиту. Без нього не обійтися, якщо захворювання перейшло у тяжку стадію. В цьому випадку завданням лікаря є видалення ураженого утворення, підсадка штучних тканин.

Наші лікарі зроблять все можливе, щоб назавжди позбутися цієї проблеми, запобігти появі інших захворювань. Вам також потрібно докласти зусиль, якщо хочете зберегти отриманий результат.

Допоможе чищення зубів якісною щіткою та пастою щоранку та ввечері, а після прийому їжі – використання флосу (зубної нитки) та ополіскувача. Для своєчасного лікування ясен необхідно регулярно проходити огляд у стоматолога.

Лікування пародонтиту – це коштує своїх грошей


Вартість лікування пародонтиту не можна назвати низькою. Але треба розуміти, що йдеться про ваше здоров’я, усунення небезпечної хвороби, яка може призвести до втрати далеко не одного зуба. І ходити без зубів теж не вихід: почнеться збій у всьому організмі, включаючи роботу шлунково-кишкового тракту.

Команда лікарів DentArt завжди допоможе вийти зі складної ситуації. Спочатку, ми проведемо обстеження, і вже на основі одержаних результатів складемо план лікування. Якщо ви вже спостерігаєте у себе симптоми захворювання зубів пародонтит, тоді в жодному разі не чекайте чарівного зцілення. Ми працюємо щодня з 8 до 20 – відповімо на запитання, допоможемо запобігти випаданню зубів, подаруємо білу та здорову усмішку!

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00