СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування періодонтиту у дітей, дорослих: ціна | ДентАрт

Періодонтитом називається стоматологічне захворювання, при якому запалюється корінь зуба та прилеглі до нього тканини. За перших ознак потрібно негайно пройти лікування, інакше можна втратити зуб. Самому помітити хворобу складно, тому наші лікарі розповіли про способи розпізнавання, дії для збереження красивої та здорової посмішки.

ЗМІСТ

  1. Чим відрізняються гострий та хронічний періодонтит?
  2. Як проводиться лікування?
  3. Більше не можна відкладати візит до стоматолога

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Чим відрізняються гострий та хронічний періодонтит?


Ми звикли до зовнішніх пошкоджень, знаємо і намагаємось їх уникати. Є ще внутрішні, наприклад, ураження нерва зуба, кореня або тканини, які самостійно помітити практично неможливо. Це пояснює необхідність регулярного огляду у стоматолога, стрімкого звернення до лікаря для лікування періодонтиту у дітей та дорослих.

При гострому періодонтит як дитина, так і дорослий відчуває локалізований постійний біль. На перших етапах вона виникає при незначних надкушування на зуб. Захворювання поступово прогресує, перетворюється на стадію гнійного запалення.

Часто саме на цьому етапі людина звертається за лікуванням періодонтиту, тому що терпіти інтенсивний біль, що пульсує, неможливо. До цього слід додати погіршення загального самопочуття, постійну слабість, підвищення температури.

Небезпека хронічного періодонтиту у цьому, що він протікає майже прояви симптомів. Людина навіть не відчуває дискомфорту при вживанні гарячих чи холодних напоїв/їжі. Іноді виникає помірний біль при постукуванні по зубі, спостерігається гангренозний запах, зміна кольору.

Лікування Періодонтиту

Ключовою причиною звернутися за лікуванням періодонтиту у Дніпропетровську стає поява отвору на яснах, з якого сочиться гній. Через слабко виражені симптоми пацієнти ігнорують звернення до лікаря, що призводить до необхідності видалити зуб.

Перш за все хвороба діагностується на основі скарг пацієнта. Саме тому не варто зациклюватися на вартості лікування періодонтиту, ігнорувати через це захворювання, що стрімко розвивається. Як тільки помітили перші симптоми, звертайтеся до клініки «Дентарт». Наші лікарі проведуть рентген-діагностику чи комп'ютерну томографію, спрогнозують долю зуба, складе план усунення проблеми.

Як проводиться лікування?


Батьки постійно мають стежити за своєю дитиною. Хворий зубний елемент миттєво призводить до сильної інтоксикації, що негативно впливає на загальний стан дитини. Якщо ігнорувати лікування періодонтиту в дітей віком, то надалі велика ймовірність ураження зачатків постійних зубів.

Своєчасна допомога стоматолога допоможе зберегти молочний чи постійний зуб, прикус та рівномірне навантаження, припинити хронічну інтоксикацію організму. Ми проводимо лікування наступним чином:

  1. Лікар розширює та прочищає кореневий канал, видаляючи уражені тканини. У місці запалення утворюється рідина, тому обов'язково виводиться. Така підготовка дозволяє зменшити біль, поліпшити загальний стан пацієнта.
  2. Очищені канали підлягають дезінфікуванню. Потім лікар вводить у яких лікарські препарати.
  3. Тепер виконується найважливіший етап лікування періодонтиту – пломбування каналів. Матеріал підбирається індивідуально з огляду на особливості пацієнта. Ставиться тимчасова пломба.
  4. Через певний час ставиться постійна пломба.

Після проходження лікування періодонтиту у дітей або дорослих стоматолог дає індивідуальні рекомендації. Часто призначається регулярне полоскання теплою водою. Може знадобитися прийом антибіотиків.

 

Лікування Періодонтиту у Дніпропетровську.

Більше не можна відкладати візит до стоматолога


Досить часто ми не приділяємо належної уваги здоров'ю, ігноруючи навіть яскраві симптоми серйозних захворювань. Ігнорувати або намагатися самостійно позбавитися проблеми, тому що вам здається занадто високою вартість лікування періодонтиту в жодному разі не можна.

Ми завжди готові допомогти пацієнтам, піти їм назустріч, побудувавши оптимальну стратегію. Лікарі клініки «ДентАрт» використовують сучасне обладнання та перевірені матеріали, що гарантує безпечне проведення процедури.

Більше не треба чекати. Така хвороба не пройде сама, як звичайна застуда. Якщо не хочете втратити зуб і отримати серйозні ускладнення, записуйтесь на прийом під час прояву перших симптомів.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00