СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування пульпіту в стоматології: молочних зубів, ціна | ДентАрт

Карієс, який більшість людей недооцінює, може призвести до руйнування твердих тканин зуба. У такому разі зможе допомогти лише грамотно проведене лікування пульпіту. Лікарі клініки «ДентАрт» розповіли про небезпеку ігнорування запального процесу, симптоми, методи та особливості усунення проблеми.

ЗМІСТ

 1. Що призводить до необхідності лікування?
 2. Які методи лікування пульпіту?
 3. Які особливості усунення запалення у дітей?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Що призводить до необхідності лікування пульпіту?


Пульпа є судинно-нервовий пучок зуба, тобто його «серце». Згідно зі статистичними даними, кожен п'ятий житель планети стикається з різким зубним болем, який сигналізує про стрімкий розвиток запального процесу.

Є кілька причин, які призводять до необхідності лікування пульпіту:

 • занедбаний карієс;
 • пошкодження зуба через вплив занадто гарячих або холодних температур, травм;
 • опік під час підготовки до протезування;
 • попадання інфекції через кров.

лікування пульпіту

Основний сигнал – сильний різкий біль. Самостійно такі болючі відчуття не проходять і слабо піддаються анальгетикам. У кількох зубах, вусі чи скроні може бути «луна» болю. У пацієнта підвищується чутливість, через що спостерігається незвична реакція на холодне чи гаряче. До цього варто додати напади через періоди, що швидко скорочуються.

Ігнорувати запалення через вартість точно не варто. У клініці естетичної стоматології «ДентАрт» оптимальні ціни ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам.

Поступово інфекція виходить за межі одного зубного елемента, що призводить до періодонтиту, через що можна назавжди втратити зуб. Якщо ви цінуєте своє здоров'я, то записуйтесь на прийом. Наші лікарі грамотно проведуть процедуру, використовуючи перевірені матеріали та обладнання.

Які методи лікування пульпіту?


Лікар підбирає оптимальний спосіб, враховуючи особливості людини, результати обстеження та діагностики. Якщо інфекція тільки починає поширюватися, можна використовувати біологічний метод . Лікар обережно позбавляється запалення, залишаючи нерв живим. Таке можна здійснити тільки в тих випадках, коли людина звертається за допомогою відразу після прояву гострого болю.

Біологічний метод ідеально підходить для лікування пульпіту молочних зубів. Проходить процедура у кілька етапів:

 1. Лікар проводить знеболювання. Потім розкриває каріозну ділянку максимально широко.
 2. Вона обробляється антисептичними засобами. У каріозну ділянку поміщають тампон з антибіотиками. Для закриття зуба використовується спеціальна пов'язка.
 3. Вже під час другого візиту лікар опрацьовує зубну порожнину лікарськими препаратами. Потім вона заповнюється спеціальною пастою, яка стимулює вироблення дентину. Застосовується тимчасова пломба для закриття зуба на 5-7 днів.
 4. На завершальному етапі лікар займається пломбуванням коронкової частини зуба.

лікування пульпіту в Дніпропетровську

Хірургічний метод застосовується за неефективності біологічного. Це обов'язковим частковим чи повним видаленням запаленої пульпи.

Спочатку лікар робить анестезію, а після – препарування каріозної порожнини. Він повністю або частково видаляє пульпу, обробляє ділянку антисептиками, вводить лікарські засоби. Далі лікар займається пломбуванням кореневих каналів та частини зуба.

З огляду на вартість саме хірургічний метод найбільш поширений. Такий радикальний спосіб дозволяє виключити ризик повторного запалення.

Які особливості усунення запалення у дітей?


Лікування пульпіту молочних зубів у дітей практично ідентичне дорослому, але має деякі відмінності. Запалення виникає досить несподівано, адже для цього навіть не потрібна наявність глибокого карієсу.

При лікуванні пульпіту молочних зубів лікар виключає матеріали, здатні вплинути на коріння. Допускається використання лише легкої анестезії з урахуванням можливих алергічних реакцій, які часто трапляються у дітей.

Якщо навіть ви помітили у себе або у своєї дитини звичайний зубний біль, відразу зверніться за допомогою. Ігнорування запалення чи самолікування посилять ситуацію, призведуть до втрати зуба. Наші лікарі пропонують пройти лікування за перевіреними методиками, із застосуванням сучасного обладнання та матеріалів.

Біль сам не приходить. Не варто ризикувати своїм здоров'ям або своєю дитиною. Лікарі DentArt завжди раді допомогти пацієнтам!

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00