СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Лікування ясен у стоматології: відновлення та лікування | ДентАрт

Відсутність простого чищення зубів через лінощі призводить до розмноження бактерій у ротовій порожнині. Якщо на перших етапах вас можуть турбувати дрібні речі, як неприємний запах з рота, то тривала відсутність лікування ясен призведе до втрати уражених зубів. Записавшись на прийом у клініку DentArt, ви зможете пройти комплексне обстеження, усунути поточні проблеми та вчасно попередити розвиток інших захворювань.

ЗМІСТ

 1. Від кровоточивості до втрати зубів
 2. Симптоми
 3. Поетапне лікування
 4. Як відбувається лікування?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Від кровоточивості до втрати зубів – захворювання атакують непомітно


Уявіть класичну картину: ввечері ви поїли та заснули під улюблений серіал, а вранці поснідали на ходу, побігли на роботу. Весь цей час бактерії активно розмножувалися в ротовій порожнині, погіршуючи стан її здоров’я.

В результаті скупчений зубний наліт привів до гінгівіту – поверхневого запалення в області конкретного зуба. На цьому етапі для лікування захворювань ясен достатньо професійного чищення. Вдома потрібно доглядати ротову порожнину, використовуючи якісні щітки та пасти, зубну нитку та ополіскувач.

Ігнорування гінгівіту призводить до пародонтиту. Якщо раніше зубні тканини не торкалися, то тепер почнеться стрімке руйнування зв’язків між коренем зуба та кісткою. Утворення великих кишень у яснах загрожує скупченням в них залишків їжі, яких вже не позбутися за допомогою звичайного домашнього чищення.

Симптоми пародонтиту найрізноманітніші:

 • постійне збільшення рухливості зубів;
 • надмірна кровоточивість та витікання гною з кишень, що утворилися;
 • сильні больові відчуття при жуванні;
 • неприємний запах з рота навіть після чищення зубів;

При переході пародонтиту в гостру фазу доведеться зіштовхнутися з головними болями, нудотою, слабкістю та підвищенням температури. Відсутність лікування ясен завжди призводить до одного результату – випадання уражених зубів. У ході перебігу захворювання запалення може перейти на сусідні зуби, через що виникає велика ймовірність їх втрати у майбутньому.

Пародонтоз – це остання стадія, на якій відбувається збій у кровопостачанні тканин. Спостерігається дистрофія тканин, оголення шийки, утворення та збільшення щілини між зубами. Без будь-яких симптомів одна ясна поступово починає височіти над іншою.

Провести лікування захворювання ясен на останній стадії неймовірно складно. Крім того, сам пародонтоз найчастіше зачіпає відразу обидві щелепи, тому потрібна комплексна терапія. Якщо ж не звернутися до стоматологічної клініки, то доведеться зіткнутися з випаданням чи необхідністю видалення всіх уражених зубів.

Поетапне лікування пародонтозу

 1. Контроль гігієни ротової порожнини. Після огляду ротової порожнини лікар дає індивідуальні рекомендації щодо догляду. До них відноситься використання зубної щітки середньої жорсткості, лікувальних паст із вмістом фтору та кальцію для запобігання розвитку мікробного середовища.
 2. Процедура санації. Стоматолог пломбує ерозії, відновлює контактні пункти, видаляє зубні відкладення.
 3. Лікування гіперестезії. На цьому етапі призначаються препарати фтору, кальцію та фосфору.
 4. Хірургічні методи. Лікар проводить протезування та шинування.

Лікування пародонтозу потребує особливого підходу до патогенетичної терапії, яка дозволяє запобігти появі ускладнень. Уникнути захворювання допоможуть обстеження, ін’єкційне використання антисклеротичних та вазотропних препаратів. Додатково призначається світлолікування, електрофорез, фізіотерапія, що включає вакуум-, гідро-і вібромасаж.

Як відбувається лікування захворювань ясен?


В інтернеті без проблем можна знайти сотні рецептів домашніх настоянок та відварів. Їх автори переконують у миттєвому позбавленні від захворювання, але такий метод лікування ясен не приносить бажаного результату, максимум – зменшення хворобливих відчуттів на кілька годин. Найкращим способом та вірним рішенням є звернення до стоматологічної клініки.

Використовуючи сучасне обладнання, лікар проведе обстеження. На основі отриманих результатів розробить план лікування ясен у стоматології DentArt. До основних способів відносяться:

 • Гігієнічне чищення. За допомогою спеціального обладнання, лікар позбавляється від нальоту, мікробної плівки та твердих відкладень на зубах. Ефективно проводити професійне чищення апаратом Air Flow, який видаляє наліт і пігмент, що фарбує, полірує і освітлює зуби. Цей спосіб часто допомагає при гінгівіті, оскільки зубні тканини та зуби ще не пошкоджені.
 • Лікарські засоби. Лікування ясен спеціальними гелями дозволяє зняти набряки та зменшити запалення. Вони не торкаються кісткової тканини, тому часто використовуються лише для боротьби з гінгівітом.
 • Кюретаж пародонтальних кишень. Видалення відкладень та змінених тканин допомагає при пародонтиті. Часто використовується при глибині кишень від 5 мм, дозволяючи зменшити до 4 мм. Закриття дрібних кишень зупиняє розвиток хвороби.
 • Глибоке чищення. Спеціальні системи дозволяють ретельно очистити глибокі кишені, поліпшити регенерацію тканин. Лікар допоможе позбутися навіть дуже твердих зубних відкладень. Цей спосіб ефективний при гінгівіті та пародонтиті.
 • Хірургічне втручання. Якщо стандартне лікування ясен у стоматології, таке як чищення та протизапальна терапія не допомагають, то до діла долучається хірург. Він може провести імплантацію, помістити мембрану між ясенною та кістковою тканиною з метою запустити регенерацію м’язової тканини. Вирішити проблему неймовірно глибоких кишень допомагає позбавлення краю ясен з накопиченим нальотом.

Перед проведенням лікування ясен у стоматології DentArt лікар розповість про деталі процедури, очікуваний результат та подальший догляд за ротовою порожниною. Якщо ви помітили симптоми гінгівіту, пародонтиту чи пародонтозу, тоді негайно звертайтеся до нашої клініки. Ми працюємо щодня, тож оперативно знайдемо вирішення проблеми!

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00