СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Відбілювання зубів Дніпро Ξ Лазерне, Zoom відбілювання | ДентАрт

Біла посмішка демонструє респектабельність та успішність людини. Куріння, щоденне вживання кави, чорного чаю, червоного вина, солодощів та інших продуктів, що фарбують, призводить до потемніння емалі. Процедура відбілювання зубів допомагає зробити їх світлішим на 1-2 тони, подарувавши гарну усмішку.

ЗМІСТ

  1. Чи дає належний ефект домашнє відбілювання зубів?
  2. Які є способи та методи?
  3. Як працює лазерне відбілювання за системою ZOOM?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Чи дає належний ефект домашнє відбілювання зубів?


Ця процедура є індивідуальним курсом заходів, який спрямований на зміну кольору емалі. Його підбирає стоматолог, ґрунтуючись на стані емалі пацієнта та бажаного ефекту від процедури.

У гонитві за економією деякі намагаються самостійно відбілити зуби. Подібні експерименти часто призводять до їх погіршення та руйнування, розвитку захворювань ротової порожнини.

Як приклад домашнього лікування можна навести спеціальні капи, у які заливається гель. Далі на них надягають і чекають освітлення. Через відсутність знань та досвіду пацієнти часто неправильно вибирають дозування, не можуть накласти капу у необхідний спосіб, а гель потрапляє на слизову, обпалюючи її.

Є люди, які відмовляються від лазерного відбілювання зубів, використовуючи для цього народні засоби на основі трав чи активованого вугілля. Вони абсолютно безпечні, але таке лікування не дає бажаного результату. Помітна дія має перекис водню, але водночас призводить до руйнування емалі та втрати зуба.

Для досягнення бажаного ефекту слід використовувати перевірене лазерне відбілювання зубів. Подібні процедури професійного класу в клініці естетичної стоматології «ДентАрт» набагато результативніші та безпечніші, ніж домашнє лікування.

Які є способи та методи?


Стоматологія швидко розвивається. Сучасні клініки з кожним роком пропонують дедалі більше унікальних способів освітлення. Саме тому потрібна діагностика та консультація лікаря, який підбере найефективніший метод.

У клініках процедура поділяється на два основні види – консервативне та реконструктивне. Перше відрізняється мінімальним хірургічним втручанням, обходиться чищенням зубів та заміною пломб. Такі традиційні стоматологічні прийоми дозволяють досягти естетичнішого зовнішнього вигляду.

Реконструктивне відбілювання зубів поділяється на хімічне, ультразвукове, лазерне та інші види. Воно дозволяє пройти процедуру професійних стоматологів у Дніпропетровську, досягнувши бажаного відтінку за доступною ціною.

Є кілька видів:

  • Хімічна. Наноситься гель із активними компонентами. Речовина може спричинити опік, тому важливо до процедури захистити ясна та інші м'які тканини. Не можна використовувати цей метод при тріщинах та скелях. Якщо у вас емаль сірого кольору, то ефект буде менш вражаючим.
  • Механічний. Жорсткі щітки, абразивні пасти, що відбілюють, жувальні гумки – це тільки частина речовин, які використовуються при механічному відбілюванні зубів. Щодня застосування таких засобів призводить до руйнування емалі, тому їх слід застосовувати щонайбільше місяць.
  • Лазерне відбілювання. Це найбільш безпечний та ефективний метод, тому його використовують наші стоматологи. У ході процедури спеціальний лазер впливає на гель, активуючи окислювальні процеси.

Ми використовуємо швидкий та безпечний спосіб – професійну систему ZOOM. Сеанс триває 15 хвилин. Усього за 45-60 хвилин (3-4 сеанси) лікар зробить зуби білішими, подарує неймовірно красиву посмішку.

отбеливание зубов

отбеливание зубов

отбеливание зубов

отбеливание зубов

Как работает лазерное отбеливание по системе ZOOM?

До проведения процедуры требуется укрепить эмаль, используя специальные гели, которые содержат фтор. Они помогают снизить чувствительность во время и после операции, выполнить профессиональную чистку.

Внимание!

Осветлению поддаются только собственные зубы. Врач не может отбелить коронки, виниры и пломбы. Замену пломб и коронок желательно выполнять после проведения процедуры отбеливания.

Как только пациент прошел подготовительные процедуры, врач наносит специальный гель на основе перекиси водорода на переднюю поверхность зубов. Воздействие на гель света лампы Zoom AP позволяет выделить из него активный кислород. Это запускает процесс активного окисления, расщепления и осветления пигментированных соединений. В завершении наши специалисты используют гель для фторирования эмали.

Никаких специальных процедур после отбеливания зубов проходить не нужно. Мы только на несколько дней назначаем нашим пациентам «белую диету» – употребление картофеля, каш, молочных и других продуктов, которые не содержат красящие вещества. Регулярный ежедневный уход поможет сохранить эффект на несколько лет.

Получить качественное отбеливание зубов в Днепропетровске можно в «ДентАрт». Специалисты нашей клиники эстетической стоматологии подарят вам «голливудскую улыбку» по наиболее выгодной цене.

ОТВЕТЫ НА ПОПУЛЯРНЫЕ ВОПРОСЫ

Отбеливание зубов (по системе ZOOM или Beyond II) - от 3500 грн.
Процедура длится не более 1 часа.
Химическое, механический, лазерное.
отбеливание зубов Стоматология Дент Арт Днепр
Забота о ваших зубах
Професиональные доктора
Современные технологии
Работаем каждый день
вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00