СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Фотовідбілювання зубів у стоматології Дніпро | ДентАрт

Жовті зуби заважають комфортному життю? На фотографіях не вдається показати яскраву усмішку, а у спілкуванні з людьми доводиться постійно думати про те, щоб ніхто не помітив цієї проблеми? Прибрати жовтизну допоможе фотовідбілювання зубів у клініці DentArt. Наша команда проведе процедуру освітлення, яка допоможе повернути природну білизну та блиск лише за 30-45 хвилин.

ЗМІСТ

 1. Настав час забути про жовтизну зубів
 2. Як відбувається процедура?
 3. Збереження білої усмішки

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Настав час забути про жовтизну зубів


Вживаючи барвники, включаючи каву та їжу з барвниками, ми не замислюємося про їх шкідливий вплив на здоров’я ротової порожнини. Ситуацію посилює куріння та інші шкідливі звички, поступово призводячи до зміни кольору емалі. У таких випадках звичні гігієнічні процедури вже не допоможуть, тому доцільніше звернутися за професійним освітленням.

Фотовідбілювання – сучасна стоматологічна процедура, що дозволяє відбілити зуби до 12 відтінків за спеціальною шкалою. Лікар покриває поверхню гелем, що відбілює, активуючи його холодним світлом спеціальної лампи. З гелю виділяється кисень, що розщеплює темні пігменти.

Пройшовши фотовідбілювання зубів у клініці естетичної стоматології DentArt у Дніпрі, ви помітите вражаючі результати відразу після проведення процедури:

 • відбілювання емалі на 12 відтінків за одне відвідування лікаря;
 • результат помітний відразу після закінчення процедури, а згодом – зуби стають більш білішими;
 • абсолютно безпечно та безболісно, ​​оскільки фотовідбілювання проводиться за допомогою сучасного обладнання під контролем лікаря зі стажем роботи понад 7 років;
 • швидке проведення процедури – 45 хвилин у середньому;
 • позбавлення від нальоту та каміння, адже перед початком процедури проводиться професійне чищення.

До протипоказань фотовідбілювання відносяться патології та пошкодження на емалі, вагітність, алергічна реакція на компоненти гелю, що відбілює, лікування брекет-системою або іншими ортопедичними конструкціями. До процедури також не допускаються особи віком до 18 років, люди з карієсом, захворюваннями ясен на гострій стадії.

фотовідбілювання зубів

Як відбувається процедура?


Спеціальна система фільтрації видаляє шкідливе ультрафіолетове випромінювання, залишаючи сфокусований пучок холодного світла. Виняток нагрівання зубів дозволяє уникнути некрозу, пульпіту та інших захворювань.

Перед процедурою ви пройдете обстеження: якщо лікар виявить карієс, наліт або зубний камінь, то спочатку буде проведено лікування зубів і ясен. Фотовідбілювання зубів у Дніпрі відбувається таким чином:

 1. Лікар фотографує поточний відтінок емалі, щоб порівняти його з отриманим ефектом від освітлення.
 2. У рот вставляє ретрактор – роторозширювач для зручного проведення фотовідбілювання. Щоки захищаються спеціальними накладками, очі – затемненими окулярами, губи – бальзамом, що допомагає уникнути пересихання. На ясна наноситься рідкий коффердам, що покриває їх захисною плівкою.
 3. На зуби наноситься гель, що відбілює. Для виділення із нього хімічно активних речовин лікар включає лампу на 10-12 хвилин. Після кожного циклу йдуть невеликі перерви, у ході видаляються залишки гелю і наноситься новий шар.
 4. Після закінчення відбілювання всі матеріали видаляються з ротової порожнини. Для зміцнення емалі проводиться ремінералізація – поверхня зубів обробляється фтор-лаком.

Результат відбілювання зубів помітний відразу після проведення процедури. Для досягнення бажаного ефекту достатньо трьох циклів, які разом із підготовкою та перервами займають приблизно 45 хвилин. Отриманий білий колір і блиск зберігається протягом 2 років.

Збереження білої усмішки


Ефект від процедури вражає – немає жодного сліду від колишньої жовтизни. Зменшується загроза появи захворювань порожнини рота, оскільки перед освітленням лікар знімає з зубів камінь та наліт.

Перше фотовідбілювання дає неймовірний результат, який ви самі можете зберегти на довгий час. Ми рекомендуємо скоротити вживання напоїв та їжі з фарбуючим пігментом: каву, чорний чай, червоне вино та інше.

Позбавтеся шкідливих звичок, що мають вплив на емаль, наприклад, куріння. Для полоскання рота використовуйте ополіскувачі із вмістом фтору. Обов’язково проводьте гігієнічні процедури ротової порожнини двічі на день.

Після фотовідбілювання зубів у Дніпрі лікар дасть індивідуальні рекомендації, враховуючи особливості організму. Для тривалого збереження ефекту ми рекомендуємо проходити професійне чищення раз на 6-12 місяців. Після процедури у вас будуть яскраві та здорові зуби, тому більше не доведеться ховати свою гарну білу усмішку. Після проходження процедури відбілювання наші пацієнти отримують приємний бонус – професійну зубну пасту, що відбілює.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00