СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Капи для відбілювання в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Білі зуби безпосередньо асоціюються зі здоров’ям, успішністю, статком. Саме тому багато хто шукає способи для освітлення усмішки. Найбільш доступним та простим методом є застосування капи для відбілювання. Вона є тонкою пластиковою накладкою. Її наповнюють спеціальним гелем, що відбілює, а потім надягають. Носити такі капи потрібно кілька тижнів. Важлива умова – процедуру проводять виключно на здорових зубах. Попередньо необхідно вилікувати карієс, вирішити всі стоматологічні проблеми, виконати професійну гігієну ротової порожнини.

Зміст

 1. Переваги використання кап для відбілювання зубів
 2. Особливості конструкції відбілюючої капи
 3. Показання до застосування відбілюючих кап
 4. Протипоказання до відбілювання капами
 5. Ефективність відбілювання капами

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Переваги використання кап для відбілювання зубів


Люди вибирають відбілюючі капи завдяки їхній доступній вартості. Домашні набори легко купити та просто застосовувати. Але також до плюсів відносять безпеку (використовуються відбілюючі речовини щадного типу) і можливість носіння в зручний час. Але все одно потрібна консультація зі стоматологом.

Особливості конструкції відбілюючої капи


Усі зубні капи можна розділити на 2 типи:

 • Стандартні. Продаються в аптеці, часто відбілювач вже знаходиться всередині капи. Вони обійдуться відносно дешево. Однак така конструкція погано прилягає до зубів. Тому відбілювати емаль досить якісно за допомогою стандартних кап важко. Зважайте на те, що зубні ряди у людей відрізняються. Подібна капа для відбілювання може прилягати нещільно і приносити дискомфорт.
 • Індивідуальні. Створюються у клініці стоматологом з урахуванням індивідуальних параметрів пацієнта. Для виготовлення такої конструкції необхідним є зліпок зубного ряду. Потім з урахуванням гіпсової моделі створюється оптимальна капа. Відгуки про ці конструкції переважно позитивні.

Важливо! Будь-яка капа вимагає вкрай акуратного використання. Не можна допустити, щоб відбілююча речовина потрапила на ясна, оскільки це загрожує опіком.

Показання до застосування відбілюючих кап


Зубна емаль з часом жовтіє і з’являється бажання висвітлити усмішку, що і вважається ключовим моментом прийняття рішення про відбілювання. Часто з проблемою стикаються затяті курці, кавомани. Часто потьмяніння емалі спостерігається через розвиток низки захворювань, нездорового способу життя, похибок у харчуванні, терапії антибіотиками (тетрациклінами).

Протипоказання до відбілювання капами


Як і інші стоматологічні процедури, носіння капи для відбілювання теж має протипоказання:

 • алергія на застосовувані засоби;
 • дитячий вік (дозволено від 18 років);
 • карієс, запалення ясен;
 • вагітність, період лактації;
 • підвищена чутливість зубів;
 • пломби у великій кількості;
 • підвищене стирання зубів;
 • ушкодження (навіть маленькі) у роті;
 • брекети чи незнімні протези.

Ефективність відбілювання капами


Незважаючи на досить тривалий період очікування результату (близько 2-4 тижнів), відбілити зуби можна лише на 2 або 3 тони. Таким чином, цей вид освітлення емалі поступається сучасним системам, які застосовуються в умовах клініки. В останньому випадку результат видно відразу і помітніше в рази.

У стоматології DentArt лікарі нададуть допомогу при проблемах із зубами, у тому числі проведуть відбілювання, підібравши найкращий варіант для пацієнта. Наші досвідчені стоматологи використовують передові технології.

Звертайтеся до клініки DentArt, ми проконсультуємо та створимо індивідуальні капи для відбілювання зубів.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00