СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Відбілювання зубів Beyond (Бейонд) у Дніпропетровську | ДентАрт

Напої з барвниками, нікотин, ліки, відсутність якісної гігієни порожнини рота – ці фактори впливають на емаль, надаючи їй жовтого відтінку. Відбілювання зубів Beyond допомагає безпечно повернути природний білий за 45 хвилин. Процес повернення привабливої усмішки відбувається без шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

ЗМІСТ

 1. Нове прискорене освітлення за безпечною технологією
 2. Як відбувається процедура відбілювання?
 3. Як зберегти білі зуби після процедури?

 

УслугаЦена
Консультация специалиста (осмотр и составление предварительного плана лечения)450 грн.
Регулярный осмотр наших постоянных пациентов (1 раз в пол года)Бесплатно
Комплексная анестезия290 грн.
Визиография – рентген190 грн.
Реставрация с использованием нанокомпозитовот 1250 грн.
Комплексная профессиональная гигиена (эксклюзивная зубная щётка в подарок)1760 грн.
Отбеливание зубов (по системе Beyond или Zoom)от 4000 грн.
Удаление зубов (удаление корневых зубов)от 500 грн.
Имплантацияот 12 000 грн.
Седация (1 час)3500 грн.

Нове прискорене освітлення за безпечною технологією


Відбілювання зубів Beyond – це сучасна методика освітлення із використанням сфокусованого потоку світла. Проходження блакитного спектра через 12 000 волокон унеможливлює виникнення шкідливих побічних ефектів. Перед потраплянням на зуби світло додатково фільтрують через 2 оптичні лінзи.

Така посилена фільтрація дозволяє досягти одержання холодного блакитного світла для безпечного освітлення зубів. Процес окислення активізується після проникнення пучка світла у зубні тканини.

Пацієнти відзначають такі переваги відбілювання зубів системою Beyond:

 • хімічно активні речовини проникають в емаль, повністю знищуючи частки, що фарбують;
 • процедура займає лише 45 хвилин;
 • ефект триває до 2 років;
 • спеціальна фільтрація запобігає опікам та неприємним відчуттям;
 • стоматолог може висвітлити обрані ділянки чи окремі зуби, використовуючи точкове позиціювання.

Відбілювання зубів Бейонд проводиться під контролем досвідчених лікарів, що дозволяє безпечно повернути природну білизну. Два джерела світла високої потужності забезпечують максимальний результат із нульовим ультрафіолетовим випромінюванням.

Як відбувається процедура відбілювання?


До проходження відбілювання за вдосконаленою технологією не допускаються особи віком до 18 років, жінки при вагітності та лактації, люди з алергією на компоненти, що входять до препарату. Не доцільно проходити процедуру за наявності коронок та пломб у зоні усмішки, оскільки самі конструкції неможливо відбілити, через що буде видно сильний контраст.

У процесі беруть участь хімічно активні речовини, тому зуби та ясна мають бути повністю здоровими: лікар усуває місце запалення чи карієсу, видаляє наліт та зубний камінь. У деяких випадках призначаються засоби для зміцнення емалі.

Якщо ніяких проблем немає, тоді лікар починає безпосередньо відбілювання зубів системою Beyond:

 1. Визначає колір до проведення процедури порівняння з отриманим результатом.
 2. Закриває шкіру накладками, очі – затемненими окулярами, ясна – гелем для запобігання влученню активних компонентів. Нанесення бальзаму на губи дозволяє уникнути їх пересихання.
 3. Покриває зуби освітлюючим гелем. Впливає на них лампою із системою інтенсивності та контролю потоку протягом 10-12 хвилин. Кисень проникає у внутрішні тканини зуба, усуваючи пігментацію. Лікар повторює відбілювання зубів Бейонд ще двічі.
 4. Як тільки закінчаться всі три цикли, лікар видаляє відбілюючі матеріали з рота. Для зміцнення емалі обробляє поверхню зубів фтор-лаком.

На відбілювання зубів Beyond вам знадобиться всього 45 хвилин, включаючи підготовку, проходження трьох циклів та перерви. Результат – повернення природної білизни та блиску!

 Як зберегти білі зуби після процедури?


Технологія успішно зарекомендувала себе як на західному, так і українському ринку. Більшість відгуків про відбілювання зубів Бейонд позитивні, а освітлення помітне одразу після закінчення процедури. Незважаючи на ефективність, якщо вплив тих самих факторів продовжується, жовтуватий відтінок повертається.

Щоб зберегти білі зуби та природний блиск, дотримуйтесь таких правил:

 • суттєво скорочуйте кількість вживаного чорного чаю та кави, яскравих фруктів та ягід, інших продуктів з фарбуючим пігментом;
 • відмовтеся від сигарет, оскільки нікотин дуже впливає на емаль;
 • після їжі використовуйте ополіскувачі з вмістом фтору;
 • міняйте зубну щітку кожні 1-4 місяці.

Відбілювання зубів Beyond – це можливість максимально швидко та безпечно повернути собі природний блиск та білизну. Наші лікарі виконають обстеження, розкажуть про особливості освітлення та очікуваний результат, а після – проведуть процедуру за 45 хвилин. Ви знову отримаєте можливість яскраво та впевнено усміхатися, а від колишньої жовтизни не залишиться і сліду!

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00