СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Відбілювання зубів холодним світлом в Дніпрі ᐉ Стоматологія DentArt

Сьогодні стоматологія представляє безліч спеціальних технологій для створення білої усмішки. Велику популярність завоювало холодне відбілювання, яке здійснюється за рахунок використання блакитного світла галогенної лампи разом з гелем, що відбілює. Ця процедура безболісна і триває недовго. Відбілювання зубів холодним світлом дозволяє забезпечити естетику ротової порожнини, змінити колір емалі, яскравість усмішки.

Зміст

 1. Відмінність відбілювання холодним світлом від інших процедур
 2. Етапи відбілювання холодним світлом
 3. Показання та протипоказання до відбілювання
 4. Очікуваний результат

 

ПослугаЦіна
Консультація фахівця (огляд та складання попереднього плану лікування)450 грн.
Регулярний огляд наших постійних пацієнтів (1 раз на пів року)Безкоштовно
Комплексна анестезія290 грн.
Візіографія – рентген190 грн.
Реставрація з використанням нанокомпозитіввід 1250 грн.
Комплексна професійна гігієна (ексклюзивна зубна щітка у подарунок)1760 грн.
Відбілювання зубів (по системі Beyond чи Zoom)від 4000 грн.
Видалення зубів (видалення кореневих зубів)від 500 грн.
Імплантаціявід 12 000 грн.
Седація (1 година)3500 грн.

Відмінність відбілювання холодним світлом від інших процедур


Порівняння із домашнім відбілюванням. Холодне відбілювання триває близько 60 хвилин, а в результаті гарантовано помітніший ефект. Процедуру проводить стоматолог із застосуванням сильнішої концентрації перекису водню, ніж у складах домашнього відбілювання (37 % проти 12 %).

Порівняння із хімічним методом. Холодне відбілювання безпечніше і не завдає больових відчуттів. При хімічному методі результат досягається за допомогою вкрай високої концентрації кисневого гелю (45%) та тривалим часом дії. Відбілювання зубів завдяки холодному світлу – більш щадний варіант освітлення емалі.

Порівняння з фотовідбілюванням гарячим світлом. Холодне освітлення є одним із видів фотовідбілювання. Але воно дозволяє висвітлити усмішку, не пошкоджуючи емаль, також відсутні неприємні відчуття. При дії спеціальна LED-лампа не нагріває зуби.

Порівняння із лазерним методом. Лазерне відбілювання характеризується найкращим ефектом – білизною зубів, швидкістю (триває трохи більше 20 хвилин) і тривалим результатом (білизна зберігається до 2,5 років). Відбілювання зубів холодним світлом триває довше, але коштує воно дешевше, ніж лазерна методика.

Етапи відбілювання холодним світлом


Відбілювання холодним світлом відбувається так:

 1. Стоматолог закриває шкіру клієнта спеціальними накладками, а очі – затемненими окулярами. Він обробляє ясна пацієнта гелем, який запобігатиме потраплянню на слизову активних компонентів. Також наноситься бальзам на губи, щоб уникнути їх пересихання.
 2. Лікар покриває зуби пацієнта освітлюючим гелем і потім впливає на них блакитною лампою із вбудованою системою контролю потоку, інтенсивністю променів. Це триває близько 10 хвилин.
 3. Стоматолог повторює відбілювання ще двічі.
 4. Після закінчення трьох циклів всі матеріали видаляються з рота. З метою зміцнення емалі може бути проведено оброблення поверхнів зубів за допомогою фтор-лаку.

Показання та протипоказання до відбілювання


Ключове показання до процедури відбілювання зубів холодним світлом – потемніння емалі. Не має значення, пов’язано воно з віковою пігментацією, курінням або іншими факторами.

Протипоказання:

 • вік до 16 років, оскільки зубна тканина не сформувалася повністю;
 • алергія на будь-який компонент у складі кисневого гелю;
 • вагітність, лактація;
 • карієс та проблеми з яснами;
 • діабет, онкологія;
 • проходження ортодонтичного лікування;
 • патологічна стираємість зубів.

Очікуваний результат


У стоматологічній клініці DentArt працюють досвідчені лікарі, які допоможуть зробити вашу усмішку сяючою та білою за допомогою передової технології відбілювання холодним світлом. У роботі використовується професійна Zoom-система або Beyond II. Ефект освітлення емалі тримається від 2 років.

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00