СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА                                             СКОРО ВІДКРИТТЯ ФІЛІАЛУ КЛІНІКИ В ЦЕНТРІ ДНІПРА
Відгуки про стоматологію ДентАрт Дніпропетровськ | ДентАрт

Відгуки наших пацієнтів

Был недавно на удалении зуба. Все сделали быстро и профессионально. Спасибо.

Петр

Отличная клиника с прекрасными докторами 👏
Была у Ирины Викторовны и Олега Сергеевича,вы профессионали 🥰
Персонал очень приятный😍
Олегу Сергеевичу отдельное СПАСИБО за проделанную работу)

Катерина

Очень хорошая клиника, в другие стоматологии даже не думаю идти. Спасибо за качественную работу и приветливость персонала.

Анатолий

Очень крутое обслуживание и качество работы.

Володимир

ДентАрт – це клініка яка стала для мене справжнім відкриттям! Як я мучалася зі своїми зубами та постійною кровоточивістю ясен(( Мені пропонували різні методи лікування, але нічого не допомогало. У ДентАрт знайшли рішення – просте, але дієве! Мої пломби не відрізнити від рідних зубів, а ясна тепер здорові! Клініка комфортна, обладнання нове, сучасне, персонал дуже турботливий. Хоч ДентАрт і знаходиться далеченько від дому, але за таким лікуванням я поїду хоч на край світу, тому що якість та безпека коштують дорожче витраченого на дорогу часу!

Катерина

Ця клініка стала для мене справжнім відкриттям! З дитинства у мене проблемні зуби. Я лікувалася у різних місцях, дотримувалася порад лікарів, але, не зважаючи на постійних догляд – була частим клієнтом у стоматології. Потрапивши до ДентАрт я відчула зовсім інший рівень: нове обладнання, дуже приємний та ввічливий персонал, а головне – мої пломби не відрізнити від рідних зубів і вони стоять вже більше 5 років! Також вирішила свою проблему з кровоточивістю ясен способом, який не пропонували мені в жодній клініці! Хоч і знаходиться клініка ДентАрт далеченько від дому, але заради такої якості та комфорту я готова долати будь-які відстані!

Катерина
Показать больше
Залишити відгук

вул. Квітки Цісик, 10
м. Дніпро
Час роботи
пн-сб 8.00 - 20.00
нд 9.00 - 20.00